پرتره از قربانیان

فقط پس از عید پاک یکشنبه بمب در سریلانکا در تاریخ 21 آوریل سال گذشته رامش Raju ویژه در چند گزارش های رسانه ها.

از گفته های شاهدان عینی به نظر می رسد که پدر دو تا به حال احساس برخی از خطر است که صبح روز یکشنبه. او تلاش برای رهگیری کوله پشتی-پوشیدن مرد جوان در Zion Church در بتیکلا در سریلانکا شرقی استان. به جز که او نمی تواند. به عنوان مرد جوان — بعد از شناسایی به عنوان یک بمب گذار انتحاری — خود را منفجر کرد Raju همراه با ده ها تن جمع آوری وجود دارد در عید پاک یکشنبه از جمله حداقل 14 کودکان درگذشت.

در جان سر و صدا برای اطلاعات بود که در پشت رنگ پریده حملات تروریستی که تکان داد سریلانکا آرامش نسبی پس از آن جنگ داخلی این داستان تمرکز به زودی منتقل شده و دور از قربانیان. آن را تبدیل به نه بمب گذاران انتحاری خود را در ماموریت مرگبار هدف قرار دادن کلیساها و شکوه هتل در کلمبو در نزدیکی نگمبو و بتیکلا و خود را به احتمال زیاد انگیزه. کسانی که مرده بودند همه کلمپ با هم در یک شماره بنا به گزارش ها بیش از 270 در حال حاضر پس از چند زخمی تسلیم ماه بعد.

فکر وحشت زده Tahira Rifath یک 28 ساله تصویرگر مستقر در کلمبو. “من از دست یک زن و شوهر از افراد بسیار نزدیک به قلب من در چند سال گذشته است. من می دانستم که این خانواده ها که از دست عزیزان خود نمی خواهید مردم را به یاد داشته باشید آنها را فقط به عنوان یک آمار یا تعدادی,” او گفت: هندوسخن گفتن از او را در جریان طرح آغاز شد که به زودی پس از فاجعه است.

او شروع به نشان دادن هر یک از قربانیان بر روی مک با استفاده از یک نرم افزار کاربردی برای طراحی. منابع تصاویر از خانواده و دوستان او تصمیم گرفت به منظور جلب هر یک از آنها. در حالی که هر کس می داند که چگونه همه آنها درگذشت چند می دانم که چگونه آنها زندگی کرده بود تا آن زمان. آنها که بودند ؟ چه نوع از لباس به آنها می پوشند ؟ آنها چه کردند ؟ آنها چه خواب ؟

خانم Rifath تصاویر که پرتره از قربانیان هستند در رنگ های روشن و پس زمینه. بسیاری از آنها در لباس حرفه ای و خندان به عنوان آنها را در یک روز خوب.

برای مثال در تصویر Shantha Mayadunne یک سرآشپز مشهور, شما ببینید در پس زمینه نور سکته مغزی از سبزیجات و ادویه جات ترشی جات است که تا به حال یک کلید حضور در Mayadunne جهان.

کودک نو پا ست پرتره اتحاد رنگارنگ دایناسورها در پس زمینه نشان می دهد او باید آنها را دوست داشت. کیه از خواب تبدیل شدن به یک متخصص علوم اعصاب بنابراین خانم Rifath نشان می دهد او را سرخپوش در یک آزمایشگاه کت در برابر یک پس زمینه از یک تصویر از یک مغز و مدارهای عصبی.

تا کنون خانم Rifath به اتمام رسانده 51 پرتره. در مراسم تجلیل از مصرف طولانی تر از او انتظار می رود. آن را آسان تر برای دریافت برخی از اطلاعات به زودی پس از سریال انفجار اما دسترسی به اطلاعات شخصی از چند نفر ثابت سخت تر با هم. “در طول چند ماه اول من شروع به خواندن اخبار آنلاین و مرور از طریق رسانه های اجتماعی برای دیدن اگر چیزی پیدا کنم. هنگامی که من برخی از اطلاعات در مورد یک فرد messaged افرادی که آنها را می دانستند و دو بررسی می شود و اگر این اطلاعات درست باشد. اما این کار تنها برای برخی از قربانیان. در موارد دیگر افراد جلو آمد و با جزئیات از عزیزان خود را,” او گفت: صحبت کردن در مورد این فرایند درگیر است.

رویاهای بزرگ

بسته به اینکه چقدر او شده است قادر به پیدا کردن و بررسی, خانم Rifath تصمیم می گیرد در این نوع از جزئیات او را شامل پرتره. مهم این است که او را به دیدن هر یک از آنها را به عنوان افرادی که تا به حال “زندگی کامل زندگی تا به حال رویاهای بزرگ و انجام کارهای شگفت انگیز”.

“قربانیان تا به حال رویاهای بزرگ برای خود و دیگران اما به دلیل یک عمل با یک گروه از افراد خودخواه آنها دیگر می تواند به تحقق آنها است. من فقط می خواهم بگویم زندگی خود را هدر ندهید و یا آن را برای اعطا. بله زندگی می تواند خسته کننده, اما از طریق فشار رویای بزرگ کار سخت انجام خوب و مهربان بود,” او گفت:.

در حالی که به دنبال در هر یک از قربانی به عنوان یک فرد به دانستن بیشتر در مورد زندگی او زندگی می کردند خانم Rifath تا به حال به تماس با خانواده خود را. او احساس او باید سعی کنید و کمک به آنها در درمان “حتی در کوچکترین راه” او می تواند.

“به افرادی که خود را از دست عزیزان این قربانیان را به معنای تمام جهان… من می خواهم به سعی کنید به درک درد این خانواده است. شاید این چیزی است که من رانندگی برای حفظ گفتن داستان خود را.”

خانم Rifath است و با توجه به ساخت یک مستند مصاحبه با بازماندگان و وردپرس بودجه به آنها ارائه حمایتهای روانی-اجتماعی. در نهایت خانم Rifath می خواهد برای ایجاد یک کتاب و یک پلت فرم آنلاین کامپایل او ادای احترام کردند. “من می خواهم به اشاره چه زشت نژاد پرستی و افراط گرایی می شود و قیمت همه ما باید به آن پرداخت.”

میرا Srinivasan است هندو را کلمبو خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید