پست-Brexit انگلستان بازگشت به ‘نمادین’ آبی گذرنامه

انگلستان است که فرار از آن اتحادیه اروپا-سبک کبود گذرنامه و بازگشت به سنتی انگلیسی آبی – اما اسناد و مدارک خواهد بود ساخته شده در اتحادیه اروپا (EU).

دولت بریتانیا روز شنبه گفت که گذرنامه در “یاد” نیروی دریایی رنگ استفاده می شود بین سال 1921 و در سال 1988 صادر خواهد شد از ماه آینده آغاز کنیم. مردم با جریان کبود گذرنامه می توانید با استفاده از آنها را تا زمانی که آنها به پایان می رسد.

برخی از حامیان بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا استقبال نمادین تغییر دهید. دبیر خانه Priti پاتل گفت که “با بازگشت به یاد آبی و طلا, طراحی, انگلیسی پاسپورت یک بار دیگر خواهد بود در هم پیچیده با ما هویت ملی و من نمی توانم صبر کنید برای سفر در یکی”.

مخالفان Brexit با اشاره به این که گذرنامه خواهد شد ساخته شده توسط فرانسه-شرکت هلندی Gemalto که برنده قرارداد برای تولید آنها.

دولت بریتانیا می گوید مرحله نهایی تولید است که در آن اطلاعات شخصی و عکس های اضافه شده را در بریتانیا “حصول اطمینان از اطلاعات شخصی برگ های کشور”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>