تعویق: یک ورزشکار کابوس

تغییر زمان یک رویداد بزرگ است که هر ورزشکار”s کابوس می گوید: 1996 آتلانتا المپیک هاکی دروازه بان Aloysius ادواردز.

ماه از برنامه ریزی و آماده سازی برای پرتاب ادواردز که نماینده هند در 147 بین المللی بین سال های 1989 تا 2000 از جمله در سال 1994 در جام جهانی گفت: هندو روز سه شنبه در دریافت اخبار از بازی های المپیک توکیو در حال به تعویق افتاد.

“بدترین ضربه خواهد شد و کسانی که در آستانه ساخت آن را به بازی های المپیک, رویای هر ورزشکار,” او می گوید.

چالش متفاوت

“چالش این است که از طبیعت های مختلف, بیش از حد, با توجه به این که ورزشکار در یک مستند. اگر شما مجبور داخل آسیب شما می دانید که شما می توانید آن را با کار بر روی آن اما در اینجا شما خیره شوم امکانات,” او می گوید.

“وجود خواهد داشت که ممکن است برخی از اتوبوس را از دست ندهید به این دلیل ساده که وجود خواهد داشت تازه دستورالعمل ها و استانداردهای مقدماتی به خصوص در فردی رشته. جوان مدعی است که نمی توان نادیده گرفت پدیدار خواهد شد.

“هر ماه با عبور از آن دشوار خواهد بود برای حفظ انگیزه برای رفتن نگه دارید به عنوان قاب زمان تغییر کرده است:” او احساس می کند.

“اکثر ورزشکاران آماده با هدف خاص اوج در زمان مناسب برای یک رویداد بزرگ به خصوص بازی های المپیک است. و بازی نیست که برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده خواهد بود تشخیصی,” او گفت:.

و ادواردز باید بدانید آنچه در آن به معنی از دست بازی های المپیک! برای حضور در این یک ماه در اردوگاه آماده سازی در بریزبن قبل از بازی های المپیک 2000 سیدنی و حتی در حال ارائه رسمی شماره 12 نیوجرسی (که با او رد و بدل جود فلیکس شماره 1 در دومی درخواست) در حیدرآباد ارسال شد صفحه اصلی و Devesh Chauhan ترجیح داده است.

موانع

“وجود دارد محدود می شود بسیاری از موانع که اصلی برنامه تغییر کرده است. یک چالش عمده برای ورزشکاران و همچنین مربیان خواهد بود دوباره طراحی تمام برنامه آموزش,” او می گوید.

“با این حال به تعویق افتادن تنها گزینه معقول چپ برای بازی های المپیک برگزار می با توجه به این سناریو ترسناک در سراسر جهان است. پس از همه ورزشکاران ایمنی و بهداشت هستند از اهمیت پارامونت” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر