پراگ شطرنج جشنواره | Vidit Gujrathi از دست می دهد حذفی پس از اتمام دوم

هند استاد بزرگ Vidit Gujrathi خود را از دست داد بازی کردن بازی را به پایان برساند دوم در پراگ شطرنج جشنواره اینجا.

پس از هیجان انگیز دور نهایی پنج بازیکن به پایان رسید در بستن بالای محل با پنج امتیاز از نه دور. این دو بازیکن با بهترین tie-break نمرات رو در یک حمله رعد اسا. 16-ساله علیرضا Firouzja از ایران برنده هر دو بازی برابر Gujrathi به تصرف خود عنوان.

نهم و پایانی از دور تو را دیدم برخی از جالب درگیری با Gujrathi که نیاز به یک پیروزی برای شانس برنده شدن به عنوان آشکار لغزش به یک شکست دست بالا-دانه ژان-کریستوف Duda از لهستان.

دیگر بازی کلیدی برای تصمیم گیری عنوان بين دیوید آنتون Guijjaro و علیرضا Firouzja از ایران و یک پیروزی برای هر دو بازیکن می شده اند به اندازه کافی امن است. بازی به پایان رسید و در قرعه کشی.

P. Harikrishna شکست خود را دنباله ای از تساوی ضرب و شتم توسط دیوید Navara از جمهوری چک به پایان برساند با 4.5 امتیاز به پایان رسید و هفتم شد. و در مکان هفتم.

نهایی جدول رده بندی: 1. علیرضا Firouzja; 2. Vidit Gujrathi; 3. سام Shankland; 4. ژان-کریستوف Duda; 5. دیوید آنتون Guijjaro; 6. نیکیتا Vitiugov; 7. P. Harikrishna; 8. Markus Ragger; 9. دیوید Navarra; 10. Nils Grandelius.

نتایج (دور نهم): ژان-کریستوف Duda (Pol) 5 bt Vidit Gujrathi 5; P. Harikrishna 4.5 bt دیوید Navara (Cze) 4; علیرضا Firouzja (IRI) 5 درو با دیوید آنتون Guijjaro (Esp) 5; Markus Ragger (دانشگاه صنعتی امیرکبیر) 4 درو با Nils Grandelius (Swe) 3; نیکیتا Vitiugov (Rus) 4.5 از دست رفته به سام Shankland (ایالات متحده) 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید