پراساد Natarajan مذاکرات در مورد عشق خود را برای حیات وحش هنر

پراساد Natarajan بود بسته بندی یک پرنده در Lakkavalli کارناتاکا زمانی که او کشف یک تنهاست پرنده نشسته روی یک نیمکت چوبی بیخ و بن در فاصله. او در زوم با دوربین خود را.”من دیدم سفید و قهوه ای و پرهای نسر بحر و تقریبا پرید از پوست من با هیجان. این رویای من بود به نقطه آن است که یک لحظه از تحقق است. من طرح آن را برای یک ساعت و در زمان من انجام شد وجود دارد downpour و پرنده رفته بود ” recollects حیات وحش هنرمند. این-36 سال از بنگلور به تازگی در چنای برای انجام یک کارگاه آموزشی برگزار شده توسط سایه بان طبیعت آکادمی.

Brown winged kingfisher

پراساد اعتراف می کند که زمانی که او شروع به نقشه کشی در روزهای مدرسه خود را “من درو تنها چشم انداز و خدایان است. من خود آموخته و آموخته از طریق آزمون و خطا.” آن وقت خود را صرف در یک عمو مزرعه در تومکور که در آن او شروع به لذت بردن از طبیعت است. وجود جنگل در کنار درب و آنجا بود او را در معرض تعدادی از گیاهان و حیوانات است. “من دوست داشتم که تجربه بسیار است که من او را هر سال,” او می گوید. اما تا سال 2005 که او شروع به قرعه کشی به حیوانات. “من به دنبال وبلاگ ها از پیپ Mcgarry پیشرو حیات وحش هنرمند از انگلستان است. من خیلی تحت تاثیر قرار است که من به او ارسال یک ایمیل درخواست او را برای راهنمایی. او به من توصیه به انجام منظم سفرهای و به تمرین هنر من هر روز. من دنبال این دستورالعمل ها را به این روز است.” پراساد همچنین با حضور در یک دوره آموزشی آنلاین توسط ما بر اساس-هنرمندان ژان مارتین مک گوایر و Carel پیتر برست ون کمپن در سال 2017 و که الهام بخش او را به آزمایش با بنفش رنگ است. “تا آن زمان من مشغول به کار بود با مداد و آب و رنگ و قلم و جوهر است.”

Chameleon

گرفتن اطلاعات درست است مهم برای حیات وحش هنر است. “این است که مقدار زیادی از کار. من به طور کلی رنگ پرندگان است که من را دیده اند و عکس. این کمک می کند تا من رنگ و آناتومی راست. من هم با بررسی کارشناسان اگر من هر گونه شک و تردید,” او توضیح می دهد.

موضوع مورد علاقه او است که در جنوب شرقی Kingfisher که او برای اولین بار کشف در سال 2018 در Someshwara پناهگاه حیات وحش. “این است که به اندازه یک مشت است و کوچکترین مرغ است که می توان در هند است. پرنده نارنجی و بنفش و آبی. این چنین شادی را به تماشای این پرواز قرار گرفتن و خوراک مارمولک.” یکی از نقاشی های او دارای دو خال خال owlets.”من ادغام دو عکس گرفته شده توسط یکی شناخته شده حیات وحش, عکاس, Vipul Ramanuj و دیگر گرفته شده توسط من برای نقاشی. من فرستاده او چاپ از کار من و او آن را دوست داشتم.”

با تشکر نقاشی از طبیعت به او چیزهای بسیاری آموخته می گوید: Prasad. “من یاد گرفتم در مورد بسیاری از گونه های در عمق و در مورد زیستگاه های خود را.” پراساد معتقد است که درک طبیعت به طور خودکار باعث می شود یک صرفه جویی در آن.

هنرمندان برای حیات وحش و طبیعت (AWN)

  • پراساد بنیانگذار بنگلور مبتنی بر اعتماد به نام هنرمندان برای حیات وحش و طبیعت. او شروع به آن را در سال 2017 به “را هنرمندان از سراسر کشور به نمایش گذاشتن آثار خود در دیدار با هنرمندان دیگر و به اشتراک گذاری دانش خود را”.
  • در سه سال گذشته اعتماد سازماندهی هشت را نشان می دهد در بنگلور. “اعتماد فراهم می کند و جوایز و جایزه نقدی برای بهترین کار می کند. AWN همچنین دارای یک جامعه آنلاین با 1300 عضو از سراسر جهان است. از این 800 هنرمندان از هندوستان,” او می گوید.
  • برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید http://artistsforwildlifeandnature.
  • blogspot.com/

او خواسته های بیشتر گالری در هند را ترویج حیات وحش هنر است. اما او اذعان می کند که آن است که هنوز به جریان اصلی. “این می تواند به همین دلیل تحسین هنرمندان مانند کارل d’سیلوا از گوا بود و نه یک شرکت فعال در نمایشگاه ها در کشور است. نقاشی نیست که بسیاری از داوطلبان و در نتیجه هنرمندان مردد به آن را به عنوان یک حرفه تمام وقت. کسانی که این کار را نیز با محدود کردن خود به چند گونه ها مانند شیر و ببر و فیل” او rues.

پراساد در یک ماموریت برای تغییر این روند و نقاشی از پرندگان و خزندگان و پروانه ها. او در حال حاضر برنامه ریزی برای سازماندهی یک سطح ملی حیات وحش نمایشگاه هنری در Coimbatore. “این خواهد بود که در ماه ژوئن. من نیز در حال کار برای ساخت یک موزه با حداقل 200 حیات وحش نقاشی. من شروع مجموعه من برای همان” او لبخند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>