Prashant Kishor سوالات Nitish کومار مدل توسعه در بیهار

انتخابات استراتژیست-تبدیل-سیاستمدار Prashant Kishor روز سه شنبه سوال Nitish کومار دولت مدل توسعه و حتی به عنوان او sneered در وزیر برای ساخت ایدئولوژیک سازش به ماندن در اتحاد با BJP.

آقای Kishor است که آوازی در مورد مخالفت خود را با تابعیت متمم قانون (CAA) گفت: آقای کومار نیاز به هجی کردن که آیا او با آرمان های مهاتما گاندی و یا کسانی که حمایت Nathuram Godse.

“K-او همیشه می گفت که او نمی تواند ترک آرمان گاندی JP و Lohiya… در همان زمان چگونه او می تواند با افرادی که در حمایت از ایدئولوژی Godse. هر دو نمی توانند با هم رفتن. اگر شما می خواهید به ماندن با BJP من هیچ مشکلی با آن اما شما نمی توانید در هر دو طرف” او گفت:.

“شده است وجود دارد بسیاری از بحث بین من و Nitish-جی در این. او فکر می روند و من معدن. شده اند وجود دارد تفاوت بین او و من که ایدئولوژی از Godse و گاندی نمی ایستادگی در کنار هم. به عنوان رهبر حزب شما باید بگویم که در کنار شما هستند,” او اضافه شده است.

در یک حمله مستقیم آقای کومار مدل از حکومت آقای Kishor گفت بیهار شد فقیرترین دولت در سال 2005 و در ادامه به شود.

“شده است وجود دارد توسعه در بیهار در طول 15 سال گذشته اما سرعت بوده است نه به عنوان آن را باید” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>