یک زن با پوشش صورت خود را با یک ساری pallu (loose end از ساری) scurries از طریق باریک bylanes از کلکته هجوم یک شورش ناشی از منع رفت و آمد در جستجوی ماهی برای طبخ شوهرش وعده غذایی مورد علاقه برای آن است که سالگرد عروسی خود را — این است که باز شات از فیلم کوتاه خوببا فیلم مستقل-ساز Prataya Saha.

این فیلم مجموعه ای در سال 1992 کلکته اکران شد هفته گذشته در Auroville سینما پارادیزو.

چند صحنه به سرعت ایجاد شخصیت شخصیت به عنوان یک کلیشه از 1990s — مشتاق به لطفا و شوهر منجر به یک زندگی از فداکاری و تحت انقیاد یک سوء استفاده از مشروبات الکلی ،

از طریق یک سری از کاهش سریع و با دقت گردد طراحی صدا — موسیقی در رادیو تیک تاک یک ساعت پاندول و انصراف از ظروف — فیلم طول می کشد بینندگان در یک سفر به یک روز در زندگی ‘خوب’.

برای اکثر فیلم کنکاش در زن uncomplaining پذیرش از زندگی او نشان داده شده از طریق زودگذر افکار پوچی که عبور از ذهن او. پس از زیرپا خودش به خدمت شوهرش پخت و پز مورد علاقه خود را در غذا خوردن از باقی مانده او در شگفتی که چرا او نمی کند تا آنجا که نگاه به او با ذره ای از عشق.

“که عطر شما حمل” او بی اراده می پرسد در حالی که شستن پیراهن خود را یک روز به یک بوی آشنا عطر.

این فیلم به پایان می رسد در یک قاطع عمل شورش توسط شخصیت در برابر شوهرش به تصویر کشیده بیشتر به عنوان یک تجسم از مردسالاری از صرف شخصیت.

17 دقیقه فیلم از پایدار از بنگالور مبتنی بر Red رقص لهستانی پولکا تولیدات تاسیس Anshulika کاپور که او نیز نقش شخصیت سرب بوده و در جوایز-برنده ولگردی و قانونی شکنی.

آن است که تا کنون برنده 12 جایزه در سطح جهان و انتخاب شده است برای بیش از 20 جشنواره بین المللی فیلم. این فیلم نیز بوده است به طور انحصاری سرپرستی توسط سیستم عامل های مختلف که مهمترین آنها توسط SRFTI کلکته.

کوتاه برنده بهترین فیلم جوایز در شیکاگو و تورنتو کشت جوایز در Vipra جشنواره بین المللی فیلم کوچی و جایزه بهترین نقش زن در قاره جشنواره فیلم تورنتو. اخیرا این برنده جایزه هیات داوران برای بهترین فیلم در چنای جشنواره بین المللی فیلم کوتاه.

“که این فیلم هنوز صحبت می کند به مخاطبان در سراسر جغرافیای یک چشم بازکن واقعا و گواه این واقعیت است که وضعیت اسفبار زنان به دام افتاده در سوء استفاده از ازدواج است که جهانی relatable گفت:” آقای Saha.

Prataya Saha, director of the film ‘A Good Wife’.

“در جهان معاصر شاید یک زن ممکن است گزینه های جایگزین برای خارج شدن از یک رابطه آزاردهنده است. اما در آن زمان (سال 1990s) زنان دچار سکوت به خاطر خانواده افتخار فاقد confidantes و اجتماعی مشروط به باقی می ماند در روابط سوء استفاده” گفت: این فیلم ساز که حاصل الهام بخش برای فیلم از یک سانحه رابطه زناشویی از عمه.

این است که به عنوان یک داستان از یک زن تحقق است که عشق او را برای شوهرش است نتیجه سال از تهویه اجتماعی به عنوان یک ادای احترام به او بسیار زیاد قدرت درونی است. “شاید نه قدرت و یا قدرت با قفسه سینه thumping, نمونه سمی مردانگی اما بیشتر زیرکانه درونی قدرت زنانه”.

“ما نه تنها حمل و نقل مخاطبان بصری برای یک دوره از 25 سال پیش بلکه به صورت گذشته نگر پرتاب نور در کمی (یا چقدر) اتحادش را تغییر گذشته بیش از دو و نیم دهه در زندگی از این به ظاهر خوب و مناسب برای همسران’,” او گفت:.

این فیلم کوتاه را طراحی صدا/موسیقی است Sandeep Sugunan و ویرایش توسط Raihan صدیق.

Prataya ساها چند فیلم کوتاه و یک بازی — Chitraaیک رابیندرانات تاگور اقتباس — به اعتبار خود را. او گفت: خوب است که دستیابی به موفقیت در حرفه خود. در ورید از کاوش اجتماعی و مسائل سیاسی او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک فیلم می پردازد که با بحران کمبود آب “به عنوان دیده می شود از طریق چشم یک کودک” و فیلم دیگری با عنوان تازه Weds, که تکل محو از بین فردی ارتباطی در عصر جدید است.

“این یک زمان بسیار خوبی برای سینمای مستقل. وجود دارد گسترش تصویری-تحویل سیستم عامل و دستگاه های دیجیتال جدید ایجاد ارزش تجاری برای محتوا. و کوتاه تر بهتر داده چقدر دهانه توجه منقبض شده” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی