Pravara استودیو هنر ارائه محبوب تک گویی آنلاین

Pravara هنر استودیو جدید نشان می دهد. “COVID-19 ساخته شده است ما متفاوت فکر می کنم می گوید:” Hanu Ramasanjeeva تئاتر پزشک و بنیانگذار هفت ساله تئاتر شرکت می باشد. “ما به تازگی یک سری از آهنگ ها از تئاتر. موسیقی ما, مدیر, Akshay Bhonsley آورده بهترین آهنگ توالی از تئاتر ما نشان می دهد, دوباره ثبت آنها و ما تا به حال هنرمندان ارائه آنها را در رسانه های اجتماعی. بعدی ما سری است که شروع در 9 مه در تئاتر تک گویی. ما بهترین تک گویی را دوباره تصویب شده توسط بازیگران خود را که ضبط اجرای خود را در خانه.”

این شرکت با نزدیک به 100 را نشان می دهد به اعتبار آن انتخاب شده است ده دو مونولوگ از 13 تولیدات خواهد شد که ارائه شده توسط 24, هنرمندان. “ما شروع سری با یکی از متنوع ترین, هنرمندان, Venkatesh Bharadwaj. 30 سال از این حرفه جدا از Pravara بخشی از فیلم های کوتاه و مستند بیش از حد.”

اولین تک صدایی است که از جیانت Kaikini را Jothegiruvanu Chandira کارگردان Ramasanjeeva. “تقریبا 10 دقیقه مونولوگ دریافت کرده ایستاده ovations هر زمان که ما انجام شود.”

تنظیم طول پارتیشن Jothegiruvanu Chandira می یابد شخصیت پرداختن ماه در یک رودخانه در غروب آفتاب. “آیا پارتیشن و جابه جایی به اندازه کافی است ؟” شخصیت خواسته است. “شما به من سه دختر زیبا. یکی این است که به ازدواج به زودی در حالی که دو نفر دیگر را تهدید به ترک و خود را به پیوستن به عاشقان! چگونه عادلانه است؟”

پدران و پسران

Pravara Arts Studio presents popular monologues online

Rajashekar Aradya انجام خواهد شد بعد از تک صدایی در سری. تک صدایی است که از Bhava Enage Hingithu نوشته شده توسط Karanam Pavan پراساد و کارگردان Ramasanjeeva. داستان صحبت از رابطه بین پدر و پسر. Prabhu یک نویسنده انجام بسیاری از پرفروش ترین رمان پرداختن به برابری اجتماعی. پسرش Chiranthan همچنین یک نویسنده می خواهد به شکستن و دور از پدرش سایه. Rajashekar نقش Chiranthan و تک صدایی خود را با دریافت یک پاسخ خوب هر بار که بازی برگزار شد.

“اگر چه عمیقا معمولی در تک صدایی Rajashekar به نظر می رسد به خود و سوالات خود را وضعیت می گوید:” Ramasanjeeva. دیگر هنرمندان ارائه مونولوگ شامل Varchaswini Ravindra, Mohini Girish و Pavan Mahendrakar.

اجتماعی بازو

Pravara استودیوی هنری با تئاتر حرفه ای Manju Narayan, Nayana Sooda و Nandeesh Dev در حال اجرا برای کمک به هنرمندان مبارزات انتخاباتی که در آن تئاتر, هنرمندان در نیاز می توانید به آنها کمک (9686869676 / 8880153222). “ما توزیع نزدیک به 200 بسته از مقررات و پزشکی به هنرمندان نیاز دارند. ما فقط شروع ما در دور دوم توزیع در سراسر دولت است.”

تک صدایی از Jothegiruvanu Chandira را در Facebook و Instagram on May 9, at 5.30 pm. Rajashekar Aradya انجام خواهد شد یک مونولوگ از Bhava Enage Hingithu در مارس 12 at 5.30 pm

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>