Preethi Asrani برای اولین در Telugu cinema با ‘پلوپز’

حیدرآباد شده است خانه برای 19-سال-قدیمی سندی دختر از گجرات Preethi Asrani برای چهار سال گذشته است. او مشتاق به دنبال یک حرفه ای در سینما حتی زمانی که او در مدرسه بود و پدر و مادرش را متقاعد به او ارسال به حیدرآباد. Preethi در حال حاضر به دنبال فارغ التحصیلی در خیابان Anns کالج برای زنان Mehdipatnam. اولین بار او مواجه دوربین بود برای یک فیلم کوتاه با عنوان Fida زمانی که او 16; پس از آن و بعد از عمل در مجموعه وب سایت های اجتماعی که هم برجسته Rana Daggubati با بیان نقش. کمدی پلوپزانتشار در فوریه 21, خواهد بود, او اولین نقش مهمی در Telugu cinema.

در خواهر او قدم به قدم

Preethi است ممنون به خواهر او — بازیگر انجو Asrani — که ابزاری در گرفتن یک استراحت در فیلم. او می گوید: “خواهر من انجو است که الهام بخش من است. زمانی که من پنج سال من حیدرآباد و صرف زمان در خود مجموعه. او عمل کرده است در 35 تلوگو سریال و چند فیلم. زمانی که من در هشتم std, من تصمیم گرفتم به عنوان یک بازیگر است.” Preethi شد به طور فعال درگیر در فعالیت های فوق برنامه در مدارس. پدر و مادرش نگران بودند در ابتدا در مورد او مایل به در فیلم اما او موفق به متقاعد کردن آنها. Preethi به تصویر کشیده بخشی از یک دختر کور در Fida و cameo به عنوان دوران کودکی نقش قهرمان در Malli راوا. “پس از Malli راوا من بسیاری از تماس ها اما من می خواستم به صبر کردن برای یک اسکریپت خوب و تولید. پس از آن بود که من این شانس برای اجاق گاز فشار” او می افزاید.

مدیر Sujoi خال خال بود Preethi در Malli راوا و احساس کردند که او را با توجه به شخصیت Anitha در پلوپز. مدیران Karampuri برادران (Sujoi و Sushil) هستند debutants. فیلم تریلر می دهد نگاه اجمالی به استرس است که دانش آموزان تحت کامل مهندسی و تحقق بخشیدن به رویای آمریکایی است.

در این فیلم قهرمان Kishore (Sai روناک یونسی) است که انتظار می رود توسط پدرش سر به ما.

پدر و مادر به تصویر کشیده شده به عنوان شرور? می گوید Preethi “نه واقعا پدر و مادر بیش از حد می دانم قصد این است که با داستان و روایت است.”

در حالی که این فیلم تیم شده است بازدید از کالج ها برای ترویج فیلم, بسیاری از دانش آموزان وجود دارد به اشتراک گذاشته شده داستان های مشابه از پدر و مادر که مایل به آنها را به خارج از کشور می گوید Preethi. “در فیلم من بازی B. Tech دانشجویی; مادر من می خواهد من را به ازدواج پس از سال آخر. با این حال اصلی فشار بر قهرمان به زندگی می کنند تا پدر خود را در خواب است.”

صحبت کردن در مورد فیلم Preethi افشا که Rahul Ramakrishna نقش مهم و Tanikella Bharani نقش همسایه که پسران در حال حل و فصل در امریکا است. طرح محاکمه و تست شده نیست ؟ “ما تا به حال بسیاری از ایالات متحده آمریکا بر اساس داستان اما این یکی با تمرکز بر دانش آموزان و خانواده خود را,” او اضافه می کند. Kishore چهره نه تنها فشار را از پدر بلکه از جامعه و دوستان و دوست دختر و دریافت ویزای ایالات متحده.

Preethi آشکار است که این فیلم در عصر جدید خانواده سرگرم کننده و هدفمند تنها در جوانان است. او توضیح می دهد: “اگر شما خوب هستند در کار شما وجود دارد به اندازه کافی فرصت در اینجا اما مردم (به خصوص والدین) موفق به دیدن آن است.”

واقع بینانه تن

دیالوگ داشته شده واقع بینانه است. پسر قادر به بگویید که از او نمی خواهید برای رفتن به ایالات متحده در یک صحنه در تریلر نشان می دهد که پسر بچه در حال ساخته شده به یادگیری نام از ایالات در ایالات متحده در هند, به عنوان یک کودک. بیشتر پدر او را طول می کشد به GRE کلاس های خارج منتظر و قطره او را; او همه چیز را او می تواند برای کمک به این پسر به خارج از کشور. این فیلم در مورد انتظارات غیر واقعی از پدر و مادر است.

در این فیلم Anitha یک هنرمند و فعال اجتماعی که احساس می کند که کار در یک شرکت چند ملیتی است که هیچ معامله بزرگ و مهم برای انتخاب کار است که منافع یک فرد است. Preethi است که به دنبال به جلو به این فیلم و نشان می دهد که او می تواند صحبت می کنند خوب تلوگو و لقب برای او نقش دارد.

اجاق گاز فشار است موسیقی توسط چهار نفر از مدیران موسیقی — سونیل Kashyap, Rahul Sipligunj, Harshavardhan Rameshwar و Smaran.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>