زن باردار wades در سراسر یک جریان

یک زن باردار از Rollagadda یک قبیله ای هملت در Gundala مندل حال دلخراش تجربه در عبور از جنگل جریان بر پا همراه با کمک دو نفر از اعضای خانواده او در بعد از ظهر جمعه پس از رویکرد جاده بیش از جریان شسته شد دور چرخش آب جریان.

این حادثه دوباره به ارمغان آورد به ویژه که travails از زندگی مردم در مناطق دور افتاده آژانس mandals با توجه به کمبود سطح بالا پل بیش از جریان های جنگل در چندین قبیله ای hamlets پیش از شروع فصل باران های موسمی.

منابع گفت که Sandhya Rani بود که نه ماه باردار توسعه کار درد در صبح روز جمعه. شوهرش Yugender به نام یک آمبولانس برای کمک به تغییر او را به بیمارستان دولتی در Yellendu. آمبولانس عازم Rollagadda اما نمی تواند رسیدن به زندگی به عنوان رویکرد جاده به روستای شسته شد دور.

این اجبار Sandhya به اب راه رفتن را از طریق جریان تقریبا در زانو آب با کمک Yugender و یکی از بستگان نزدیک. او رسیده roadpoint با مشکل بزرگ و سوار آمبولانس.

بعد از آن او به هنگام تولد به یک پسر بچه در مرکز بهداشتی اولیه در مندل ستاد.

در ضمن جمع آوری M. V. ردی دستور تحقیق در این حادثه معلوم دلایل تاخیر در ساخت و ساز در حال حاضر تحریم پل در Rollagadda و پروب ادعا ساقط بخشی از کارکنان مربوط می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید