مخلوط دونفره جفت چان پنگ به زودی و Eom Hye برنده مسجل decider در برابر کریس Adcock و گابریل Adcock برای کمک به دفاع از قهرمان بنگلور رپتورز رکورد هیجان 4-3 برنده بیش از پونا 7 مطلب در دوم نیمه نهایی لیگ برتر بدمینتون لیگ اینجا را در روز شنبه.

با نمرات وابسته 3-3, چان و برنده مطرح نوار برای دریافت بهتر از سابق قهرمانی جهان medallists پونا برای لذت از lustily تشویق رپتورز طرفداران.

قبل از آن در مردان دو برابر بازی از شب های 35 ساله Hendra Setiawan سابق المپیک و قهرمان جهان و جهان کنونی شماره 10 Chirag Shetty به پر زرق و برق شروع در چه بود مغلوب ساختن پیشی جستن بازی Aces outslugging آرون جورج و Rian Agung Saputro. در مردان مجرد, جهان, شماره 39 برایس Leverdez از رپتورز قرار داده و تیم خود را در شکار دفع روحیه چالش از 21 سال جهان شماره 131 Mithun Manjunath کارآموز از Prakash Padukone آکادمی

برجسته از این بازی بود 49-سکته مغزی تجمع که Leverdez برنده در بازی سوم بود که آن را 6-12.

Aces سپس ثبت بزرگترین ناراحت از روز هنگامی که جهان No. 73, Kazumasa ساکایی شوکه قهرمانی جهان مدال برنز و رپتورز کاپیتان B. سای Praneeth در دوم مردان مجرد است.

جهان شماره 11 سای Praneeth جمعیت مورد علاقه بود که منجر 11-8 در اولین بازی قبل از ساکایی آمد به شدت با خوب مخلوط از بزرگ شکسته و جامد دفاع را به نفع خود هفت امتیاز در یک ردیف. سای Praneeth متعهد کاملا چند هیچکدام از اشتباهات و از دست رفته حرکت کرد.

آن باقی مانده بود به دنیا شماره 2 تای تزو یانگ به پیروزی مغلوب ساختن پیشی جستن برای رپتورز در برابر Rituparna دس و مسابقه به decider. این بود که نه قبل از Rituparna ادامه داد: قابل توجه نشان می دهد و مبارزه با آن است.

در فینال روز یکشنبه رپتورز را در شمال شرقی رزمندگان.

نتایج: بنگالور رپتورز bt پونا 7 مطلب 4-3 (آرون جورج و Rian Agung Saputro از دست داد به Chirag شتی & Hendra Satiawan (T) 12-15, 10-15; برایس Leverdez bt Mithun Manjunath 15-14, 9-15, 15-6; B. سای Praneeth از دست داد به Kazumasa ساکایی 11-15, 13-15; تای تزو یانگ (تی) bt Rituparna دس 15-12, 15-12; Chan پنگ به زودی & Eom Hye برنده bt کریس Adcock & گابریل Adcock 15-13, 15-10).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی