سابق جهان شماره 1 تای تزو-یانگ در خدمت یک یادآوری در مورد او شهرت به عنوان یکی از کامل ترین بازیکنان در جهان بدمینتون هنگامی که او آمد از اوایل بلوز برای بی حس کردن قهرمان جهان P. V. Sindhu.

تای عملکرد کمک به دفاع از قهرمان بنگلور رپتورز درجه یک آن در پیروزی 3-0 حکم بیش از حیدرآباد شکارچیان در لیگ برتر بدمینتون لیگ برتر در Gachibowli ورزشگاه سرپوشیده در اینجا در روز جمعه.

Sindhu تر بود غالب پس از یک شروع کند در اولین بازی آینده با او علامت تجاری شکسته در هر بشکه برای دریافت بهتر از تای که خالص بازی بود جای تعجب نامنظم به ویژه در مراحل پایانی است که بازی.

فهرست مسائل

اما آنچه طرفداران دیدم در بازی دوم و سوم شد, قدیمی, تای به عنوان او را تحت فشار قرار دادند Sindhu به قبل از مداخله به انتخاب گوشه با سهولت و سپس شکست برخی از خیره کننده cross-دادگاه برندگان. تماشای تمام این Sindhu پدر P. V. Ramana بود که در تفسیر جعبه برای یک دوره کوتاه.

در سومین بازی بسیار جذاب بدن سر و صدا از تای و یک Sindhu بازگشت سقوط در دادگاه حاکی از پایان مسابقه.

خروش شروع

در اولین مسابقه این مردان ترکیب چان پنگ به زودی و Rian Agung Saputro از رپتورز کردم بهتر از با تجربه تر و قدرتمند اواز یا موسیقی دو نفری از بن لین و ولادیمیر ایوانف برنده لحظات بزرگ.

شکارچیان رنج می برد یکی دیگر از شکست زمانی که جهان No. 28 Sourabh ورما از دست داده و مغلوب ساختن پیشی جستن بازی به دنیا شماره 39 برایس Leverdez پرداخت قیمت سنگین با نامنظم خود گرداند و در decider.

شکارچیان’ تنها پیروزی در آمد از طریق مخلوط دونفره جفت ولادیمیر ایوانف و N. Sikki ردی.

نتایج:

بنگلور رپتورز bt حیدرآباد شکارچیان 3-0 (چانگ پنگ به زودی & Rian Agung Saputro bt بن Lane & ولادیمیر ایوانف 15-13, 9-15, 15-12; برایس Leverdez bt Sourabh ورما (T) 15-12, 10-15, 15-6; تای تزو یانگ bt P. V. Sindhu 11-15, 15-13, 15-9; Chan پنگ به زودی & Eom Hye Won (T) را از دست داد به ولادیمیر ایوانف & N. Sikki ردی 13-15, 11-15; B. سای Praneeth bt Daren Liew 15-11, 15-6).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی