لیگ برتر انگلیس | منچستر سیتی به صدر West Ham به عنوان طرفداران را در لیگ

منچستر سیتی نشان داد هیچ نشانه ای از اجازه خود را خارج از زمینه مشکلات منحرف کردن آنها را به عنوان آنها به راحتی ضرب و شتم سقوط-تهدید وستهام 2-0 در خود را دوباره مرتب بازی لیگ برتر در روز چهارشنبه.

شهر در زمان سرب در نیم ساعت از خوبی کار می کرد گوشه روال Rodri افزایش برای دیدار با کوین ده بروین تحویل با یک خوبی زاویه دار سربرگ در نزدیکی پست.

ده بروین دو برابر سرب در 62 دقیقه فشردن یک راست پا شات در Lukasz Fabianski را در نزدیکی پست بعد از یک سویفت ارز با برناردو سیلوا.

یوفا دست شهر دو سال محرومیت از فوتبال اروپا روز جمعه برای نقض جدی مالی آنها بازی جوانمردانه مقررات. مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان انکار اتهامات و جذاب هستند در برابر این تصمیم است.

در حالی که مدیر پپ گواردیولا منحرف قبل از بازی, تلویزیون, سوال در مورد, موضوع شهرستان, طرفداران تا به حال هیچ گونه سکوت فریاد شعارهای با هدف یوفا از جمله یک به پایان رسید که با “ما دیدن شما در دادگاه”.

شهر دوم در لیگ هستند اما 22 امتیاز پشت سر رهبران لیورپول در حالی که غرب هم باقی مانده است, در 18th, موقعیت, عمیق در نبرد سقوط.

این بازی در اصل برای برنامه ریزی Feb. 9 اما به تعویق افتاد با توجه به آب و هوای طوفانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>