لیگ برتر بازیکنان رد 30% کاهش پرداخت در بن بست

لیگ برتر بازیکنان را رد کرد و حرکت شنبه توسط باشگاه به کاهش دستمزد خود را 30 درصد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش تلخ ردیف های عمومی به عنوان اتحادیه خود ادعا کرد دولت خواهد به از دست دادن بیش از 200 میلیون پوند برای مالیات.

“این امر می تواند مخل به ما بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی) و دیگر دولت بودجه خدمات” حرفه ای بازیکنان فوتبال’ انجمن در بیانیه ای گفت.

مصرف در لیگ برتر به عنوان یک کل PFA گفت: 20 میلیون پوند داده شده به بیمه خدمات درمانی توسط ثروتمندترین فوتبال رقابت شد “خوش آمدید اما به اعتقاد ما می تواند آن را به مراتب بزرگتر است.”

اتحادیه گوش خراش موضع پس از توافق روز شنبه مربوط به باشگاه ها و لیگ به لیورپول شد آخرین لیگ برتر طرف هجوم سیاسی خشم با استفاده از یک طرح نجات دولت به کردند برخی از عدم پخش کارکنان.

را قطع پرداخت, وزیر بهداشت می گوید:

وزیر بهداشت مت Hancock گفته بود بازیکنان در باشگاه furloughing کارکنان به قطع پرداخت. وزیر ورزش Nigel Huddleston یادآوری لیگ برتر به اطمینان حاصل شود آن را “کمک می کند تا ملی تلاش کنند.”

لیورپول که منجر لیگ با 25 امتیاز به دنبال همکار 2019 لیگ قهرمانان فینالیست تاتنهام, Bournemouth, نیوکاسل و نوریچ در furloughing کارکنان.

تحت یک کار حفظ و نگهداری طرح های اجرا شده برای کمک به کسب و کار برای زنده ماندن ملی مستند کارکنان قرار داده می شود در کردند و با دریافت 80 درصد از حقوق خود را از دولت تا حداکثر 2500 پوند در ماه است.

لیورپول گفت: این امر بالا تا حقوق برای اطمینان از کارکنان هنوز دریافت مبلغ کامل اما این هنوز به معنای استفاده از بودجه عمومی برای پرداخت برخی از کارکنان. مدافع سابق لیورپول Jamie Carragher نامیده می شود که یک فقیر حرکت گفت: احترام و حسن نیت را از دست داده است” توسط باشگاه.

این قهرمانان اروپا شده اند متعلق به یک دهه با جان هنری Fenway گروه ورزشی, که همچنین ویژگی های Boston Red Sox.

لیورپول ساخته شده سود قبل از مالیات از 42 میلیون پوند در گردش 533 میلیون پوند در سال گذشته و در آن گفت: مجموعه مذاکرات با بازیکنان مورد صرفه جویی در حقوق.

PFA موضع

یک جلسه از باشگاه های لیگ برتر روز جمعه به پایان رسید با توافق در مورد نیاز به درخواست بازیکنان برای دیدن 30 درصد از حقوق خود را قطع و یا به تعویق افتاده. اما مناقشه بین اتحادیه بازیکنان و باشگاه ها همچنان ادامه دارد.

“بازیکنان داشته باشیم که … ترکیب مالیات بر حقوق خود است که سهم قابل توجهی را به بودجه ضروری خدمات عمومی — که به ویژه مهم در این زمان” به PFA در بیانیه ای گفت.

“با در نظر گرفتن 30% حقوق و دستمزد کسر هزینه خواهد شد خزانه (خزانه داری) مبالغ قابل توجهی. اگر فصل نمی تواند به اتمام لیگ برتر می تواند مدیون پخش یک گزارش 762 میلیون پوند است. برنلی که نه از آن 38 بازی باقی مانده برآورد نقدی کمبود 50 میلیون پوند است.

اتحادیه مطرح شده در چشم انداز طولانی طلسم بدون بازی. کاهش پرداخت 30 درصد بیش از یک سال و برابر با 500 میلیون پوند PFA گفت: این ادعا که دولت را به از دست دادن بیش از 200 میلیون پوند برای مالیات.

“چه اثر کند و این از دست دادن درآمد برای دولت به معنای NHS ؟” PFA بیانیه خود ادامه داد. “این در نظر گرفته شده در لیگ برتر پیشنهاد و آیا وزیر بهداشت, مت, Hancock, این عامل در زمانی که درخواست بازیکنان برای گرفتن حقوق برش؟”

این PFA گفت: بازیکنان هنوز جزئیات دقیق از تعهد ما حل و فصل با به رسمیت شناختن نیاز به کمک خود را به باشگاه ها, غیر-بازی, کارکنان, پایین طرف لیگ و سرویس های بهداشتی.

“با این حال برای رسیدن به یک جمعی موقعیت برای همه, لیگ برتر بازیکنان — که بسیاری وجود دارد های مختلف مالی و قراردادی شرایطی از باشگاه-به-باشگاه — را کمی بیشتر زمان” اتحادیه گفت.

وجود دارد حرکت می کند به کاهش هزینه ها در زبان انگلیسی بازی را حاکم بر بدن, فدراسیون فوتبال, با تیم های ملی قادر به بازی و جام حذفی به حالت تعلیق درآمد. پخش Sky Sports گزارش روز شنبه که مدیر انگلستان گرت سوتگیت موافقت کرده بود به 30% کاهش پرداخت.

“پیامدهای مالی coronavirus هنوز شناخته نشده اند اما به عنوان یک not-for-profit organization, ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که ما را به دوره مناسب اقدام به حمایت گسترده تر سازمان و کارکنان” FA گفت. “ما را بیشتر اعلام ما در گام های بعدی در دوره به دلیل.”

مانند بسیاری دیگر از کشورهای بریتانیا است که در موثر مستند با مدارس, میله, رستوران ها و بسیاری از کسب و کار بسته برای کمک به کاهش سرعت گسترش جدید کروناویروس.

 

دولت در آخرین آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد 4,313 مردم با COVID-19 نفر در بیمارستان ها افزایش 708 در یک روز قبل از.

Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای اکثر مردم است. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید