Dharwad MLA Amrut دسای منتشر آرم کارناتاکا Kusti Habba-Dharwad چهار روزه دولت در سطح کشتی, رقابت های روز دوشنبه.

صحبت به مناسبت آقای دسای گفت که این رویداد است که سازمان یافته برای ترویج و popularise روستایی ، ورزشکاران و مردم این منطقه باید گسترش همکاری برای موفقیت این رویداد گفت.

معاون کمیسر M. Deepa گفت که ترتیبات در نوسان کامل برای میزبانی این رویداد ورزشی در Karnatak کالج زمینه از مارس 22.

این منطقه در سطح هسته کمیته و 16 های مختلف کمیته فرعی متشکل از اتحادیه پارلمانی وزیر امور Pralhad Joshi, دولت, وزرا و قانونگذاران محلی انتخاب نمایندگان و دیگران شده اند تشکیل شده برای این منظور است.

هزینه برآورد شده از این رویداد شده است ثابت در ₹ 2.36 کرور.

دولت منتشر کرده است ₹ 2 کرور که ₹ 1.20 کرور روپیه بوده است را کنار بگذارند برای مخارج و مقدار تعادل برای توزیع جوایز نقدی. برای تعادل مقدار دولت های منطقه به دنبال حمایت از بانک های دولتی و خصوصی و شرکت های بخش های مختلف سازمان ها و دیگران است.

Karnataka, شیر, فدراسیون (CMB) و بانک دولتی هند (SBI) را پاسخ مثبت است اما هنوز به انتشار پول است.

ISKCON مقامات جمع آوری اطلاعات در مورد اهدای پیگیری شلوار و تی شرت به شرکت کنندگان در, او گفت:.

برجسته کشتی گیران از جمله Padmashri و آرجونا برنده جایزه Kartar Singh, بازی های المپیک برنده مدال Sakshi Mallick و Padmashri و راجیو گاندی Khel Ratna برنده جایزه و بازی های المپیک برنده مدال Yogeshwar دات خواهد بود رئیس مهمانان. این جدا 22 بین المللی و در سطح ملی کشتی گیران خواهد شرکت در این رویداد,, او گفت:.

در مجموع از 1200 کشتی گیران انتظار می رود برای شرکت در این رویداد. این ثبت نام از کشتی گیران برای شرکت در این رویداد آغاز خواهد شد در محل در ساعت 8 صبح در فوریه 22. سه کشتی حلقه تنظیم شده است. اداری تصویب شده است و با توجه به آثار به ارزش ₹ 44.30 لاخ به ارائه امکانات اولیه روشنایی ضبط ویدئو و دیگران. مبلغ تومان. 40 لاخ شده است اختصاص داده شده به عرضه مواد غذایی به شرکت کشتی گیران.

پیشنهاد شده است به دولت برای ارائه پوشش بیمه عمر برای همه شرکت کشتی گیران. دولت های منطقه به ارائه یک پیشنهاد به دولت برای تعیین ندا پزشکان برای بررسی سوء مصرف مواد مخدر توسط شرکت کشتی گیران, او گفت:.

از آن شده است تصمیم به برگزاری سیل-چراغ رویداد در 5 p. m. برای تشویق جوانان این منطقه برای شرکت در اعداد بزرگ است.

مسکن خواهد بود ارائه شده در هتل ها و مهمانسراها و مراکز آموزشی و موسسات آموزشی سالن و مکان های دیگر مانند او گفت:.

Zilla Panchayat اجرایی B. C. Satish و افسران ارشد مختلف ادارات دولتی حضور داشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی