کمیته بین المللی المپیک رو نصب مخالفان در روز یکشنبه به برنامه فعلی برای توکیو 2020 بازی به عنوان ورزشکاران و فدراسیونها به نام برای تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ که اصرار به بازی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده گفت: هر گونه تصمیم گیری به تغییر بازی های المپیک بود و نه یک موضوع ساده مانند تغییر زمان یک مسابقه فوتبال بود و نیاز به برنامه ریزی دقیق و اطلاعات است.

همچنین بخوانید: آیا بازی های المپیک توکیو باز ؟ در اینجا چیزی است که شانس می گویند

او همچنین با رد لغو جولای 24-Aug. 9 بازی.

منابع به رویترز گفت در روز یکشنبه که توکیو بازی برگزارکنندگان آغاز شده بود پیش نویس جایگزین های ممکن برای برگزاری بازی های المپیک در تابستان امسال است. “ما خواسته شده است برای ایجاد یک شبیه سازی در مورد به تعویق افتادن” یک منبع نزدیک به کمیته سازماندهی است که در تهیه پیش نویس حالات گفت.

Plan B, C, D

“ما در حال ساخت برنامه های جایگزین — plan B, C, D — نگاه متفاوت به تعویق افتادن زمان-فریم” به گفته این مقام اضافه کردن حالات شامل برآورد هزینه های مختلف به تاخیر می اندازد.

Pressure mounts on IOC to postpone Olympics

 

منابع دیگر در درون جنبش المپیک گفت: کمیته ملی المپیک به احتمال زیاد به نگه داشتن یک برنامه ریزی اجرایی جلسه هیئت مدیره در اوایل هفته آینده. یک منبع به رویترز گفت که نشست می تواند “بسیار اوایل هفته آینده.” IOC نظر نیست.

همچنین بخوانید: توکیو 2020: کمیته بین المللی المپیک به دنبال که مشاوره در بازی های المپیک لغو

Hartung به تحریم

صربستان و کرواسی پیوست المپیک کمیته و ورزش بدن مخالفت با کمیته بین المللی المپیک قصد دارد برای ادامه و در حالی که آلمان قهرمان سابق جهان شمشیرباز حداکثر Hartung که در حال حاضر واجد شرایط برای توکیو گفت که تحریم بازی.

“ژاپن سرمایه گذاری مقدار زیادی از منابع به بازی های المپیک و آنها مصمم هستند که این بازی ها باید پیش بروید اما که مخالف عقل سلیم و ما نمی توانیم از آن حمایت زیرا زندگی بشر اول” صربی المپیک رئیس کمیته Vanja Udovicic گفت.

او کرواتی همتای زلاتکو Matesa گفت: آن را “غیر ممکن” را برای ادامه بازی های المپیک در شرایطی.

آلمان Hartung چهار بار قهرمان اروپا که همچنین رئیس آلمانی کمیته ملی المپیک را به ورزشکاران کمیسیون گفت که او دیگر نمی تواند توجیه رقابت در توکیو و گفت: هر کس تا به حال به بازی بخشی خود را در متوقف کردن گسترش ویروس. “من گرفته اند من تصمیم. در این تابستان من خواهد بود در نظر گرفتن بخشی در بازی های المپیک در تاریخ برنامه ریزی شده,” او گفت, آلمانی ZDF پخش.

ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست ایالات متحده آمریکا شنا, برزیل کمیته المپیک بریتانیا دو و میدانی و شنا فدراسیون نیز خواست کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن چند میلیارد دلار رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی