جلوگیری از حرکت است که می تواند شکستگی تاریخی روابط با بنگلادش: وزیر امور خارجه

دولت هند و جامعه باید یک تعهد برای جلوگیری از هر گونه توسعه است که می تواند شکستگی های تاریخی روابط با بنگلادش, Dhaka وزیر خارجه A. K. Abdul Karim گفت: در روز یکشنبه.

این بیانیه در پاسخ به اوت 5 افتتاح ساخت و ساز از رم معبد در ایودیا که به گفته مفسران از بنگلادش را سیاسی جدید فرصت به مخالفان تندرو از شیخ حسینه خواستند. وزیر همچنین در دفاع از هفته گذشته مکالمه تلفنی میان نخست وزیر حسینه خواستند و او را همتای پاکستان عمران خان گفت: وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در آن بحث است.

“هند و بنگلادش به اشتراک گذاری تاریخی و شریانی ارتباط است. ما اجازه نمی دهد این [معبد ساخت و ساز] برای صدمه زدن به روابط اما من هنوز هم اصرار که هند باید اجازه نمی دهد هر گونه توسعه است که می تواند شکستگی ما و رابطه عمیق. این است معتبر برای هر دو کشور ما و من می گویند هر دو طرف باید در چنین راهی به طوری که این اختلال را می توان گفت:” آقای Momen با توجه به موقعیت بنگلادش در مورد آغاز معبد ساخت و ساز.

وزیر گفت هندو بیش از تلفن از داکا که هر بخش از هند و بنگلادش باید نقش بازی در پرورش رابطه خوب. “خود را به جامعه نیز موظف است برای اطمینان از رابطه خوب با ما. دولت به تنهایی نمی تواند ارائه به این مسائل. مردم و رسانه ها نیز بخشی از این تلاش برای اطمینان حاصل شود روابط باقی می ماند و در مسیر و تمرکز باقی می ماند در فعالیت های توسعه” گفت: آقای Momen.

دو ملت تئوری

نظرات اضافه شده اند به نگرانی از کارشناسان کهنه کار در امور بین المللی و جامعه مدنی از بنگلادش که باید هشدار داد که ساخت و ساز هر چند یک موضوع داخلی هند خواهد شد که تاثیر عاطفی بر مردم بنگلادش است.

“این خواهد شد البته به یک فرصت برای سیاست تکینگی در بنگلادش است که نقل مکان کرد و دور از دو ملت تئوری در سال 1971. ما راحت نیست با این نظریه اما شواهد نشان می دهد که هند در حال حرکت است به سمت دو ملت تئوری” گفت: پروفسور. Imtiaz احمد از دانشگاه داکا که خواست هند برای جلوگیری از هر گونه سرريز تاثير رم معبد قسمت از ضربه زدن به روابط با بنگلادش است. وکیل مدافع ظرف سوپ خوری Afroze از اتحاد در برابر افراط گرایی و تروریسم گفت: نیروهای بنیادگرای بنگلادش را دریافت اجاره نامه جدیدی از زندگی را در هفته های آینده به دلیل برنامه ریزی رویداد در ایودیا. “مشترک مردم هند و بنگلادش رنج می برند و هر زمان که نیروهای بنیادگرای رستگار و این رویداد را به طور چشمگیری افزایش قدرت تکینگی لابی در بنگلادش است.”

آقای Momen سرزنش “منافع” برای تلاش برای برجسته کردن یک سری از تحولات در داکا که نشان دهنده افزایش اختلاف بین همسایگان. این بود گزارش داد در این ستون قبل از آن که خروجی کمیساریای عالی ریوا Ganguly دس نمی تواند در دیدار با شیخ حسینه خواستند با وجود تلاش های مکرر. منابع دیپلماتیک از داکا گفت: در این جلسه بود دلیلی ندارد به دلیل تهدید به COVID-19. “بسیاری از PM درگیری های منتقل شده به سیستم عامل های دیجیتال به عنوان ما در حال prioritising رهبر ایمنی و سلامت در این زمان از همه گیر” به گفته یک منبع استدلال که این جلسات از سر گرفته خواهد شد هنگامی که این بیماری همه گیر سناریو را بهبود می بخشد.

پاکستان و بنگلادش زندگی می کنند در همان جهان

دکتر Momen گفت: بنگلادش پشتیبانی از صلح منطقه ای و انتظار گفت و گو با و گفت: هفته گذشته تماس تلفنی بین شیخ حسینه خواستند و آقای خان یک ماده از حسن نیت ارائه میدهد.

“چه چیزی اشتباه است اگر پاکستان صفحة ما ؟ چرا باید وجود داشته باشد هر گونه مشکل و اگر آنها را با یک تماس تلفنی? پس از همه, ما هر دو زندگی می کنند در همین رابطه گفت:” آقای Momen سرزنش رسانه ها برای “spicing تا” گزارش تماس در طی آن هر دو رهبر در مورد COVID-19 سناریو. پاکستان گفت: آقای خان را مطرح کشمیر موضوع است.

بنگلادش با این حال حفظ سکوت در مورد کشمیر و گفت: این گفتگو COVID-19-مربوط است. هند پس از آن قدردانی موقعیت به عنوان داکا در نظر آن را یک موضوع داخلی هند است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>