Prithviraj Sukumaran در گیر بودن در اردن: ‘ما منتظر زمان مناسب برای بازگشت به هند’

Malayalam ستاره Prithviraj Sukumaran که در حال حاضر در گیر اردن با 58-عضو بازیگران و خدمه تیم از فیلم خود را Aadujeevitham داده است یک به روز رسانی وضعیت خود را.

با یک پیام از طریق برادر Indrajith بازیگر-مدیر روشن کردن مسائل آنها روبرو هستند که باعث شد فیلم خود را مدیر Blessy به درخواست فیلم اتاق به عنوان به خوبی به عنوان کرالا سانتی متر برای کمک به آنها را به بازگشت به هند است.

Prithviraj گفت: در پیام “سلام به همه. امیدوارم که همه در حال برگزاری و انجام بهترین خود را برای ایمن ماندن در طول این زمان دشوار است. در 24/03/2020 فیلمبرداری از Aadujeevitham در اردن به طور موقت متوقف شد و با توجه به شرایط حاکم. اما پس از یک ارزیابی دقیق از وضعیت ما مقامات متقاعد شدند که واحد ما جدا شد و عامل با خیال راحت در محدوده وادی روم صحرا و از این رو ما داده شد متهور برای شلیک کنید.”

او اضافه کرد که به زودی پس از حاکم محدودیت در اردن به حال به بیشتر تقویت شود و به عنوان یک اقدام احتیاطی و به عنوان نتیجه شلیک مجوز لغو شد در 27 مارس ، “پس از آن تیم ما شده است و ماندن در صحرا اردوگاه در Wadi Rum. ما در حال حاضر گفته شده است که یک اقدام فوری و اجازه شلیک به سر بعید است با توجه به این وضعیت و از این رو ما بهترین گزینه بعدی خواهد بود به بازگشت به هند در اولین فرصت های موجود” توضیح داد: این بازیگر و کارگردان.

Prithviraj توضیح داد که Aadujeevitham تیم تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای اقامت و ساقه در وادی رم تا هفته دوم آوریل به محل اقامت خود را, مواد غذایی و لوازم مراقبت از گرفته شده برای آینده است.

“اما بدیهی است که آنچه اتفاق می افتد فراتر از جدول زمانی که یک ماده از نگرانی. ما باید یک دکتر در تیم ما که انجام پزشکی بررسی یو پی اس برای هر یک از اعضای خدمه هر 72 ساعت و ما نیز در معرض دوره ای بررسی یو پی اس توسط دولت منصوب اردن ، ما به طور کامل درک کنند که با توجه به شرایط اطراف جهان تیم ما از 58 ممکن است بزرگترین نگرانی مقامات بازگشت به خانه در حال حاضر و به حق ، اما ما نیز احساس کردیم که وظیفه ما به اجازه دهید همه نگران در مورد وضعیت و نگه داشتن آنها را به روز رسانی.”

Prithviraj اضافه شده است که او را درک است که وجود دارد هزاران نفر از سرخپوستان در سراسر جهان در حال انتظار برای بازگشت به خانه و او امیدوار است که هنگامی که زمان مناسب و فرصت می رسد آنها نیز قادر به بازگشت به هند است. “سپس من امیدوارم که همه شما امن باقی بماند و اجازه دهید در مجموع امیدوارم و دعا می کنم که زندگی به حالت عادی بازگشت, به زودی,” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید