Prithviraj Sukumaran فیلم پروژه در مالابار قهرمان مجموعه کمپین نفرت

اعلام بزرگ-بودجه فیلم داستان Variyamkunnath Kunhahamed حاجی یک سال 1921 مالابار شورش قهرمان بود که به ضرب گلوله توسط پلیس بریتانیا در Kottakkunnu, Malappuram تا به تنظیم کردن یک کمپین نفرت علیه پیشنهاد فیلم و خدمه آن.

بازیگر Prithviraj Sukumaran اعلام کرد روز دوشنبه که او را به تصویر بکشد Variyamkunnath در این فیلم به کارگردانی Ashique ابو و سيد Parari. این فیلم را به پایان رسیده و همزمان با صدمین سالگرد مالابار شورش سال آینده.

جناح راست رادیکال لگد کردن یک کمپین رسانه های اجتماعی به زودی پس از.

آنها راه اندازی یک تاول حمله Prithviraj-Ashique ابو تیم توصیف Ashique ابو به عنوان یک ” مسلمان ترور حامی مالی است.’

همچنین به عنوان خوانده شده | قرن سوابق پرتاب نور در مالابار تاریخچه

برخی از رسانه های اجتماعی پست های تهدید خدمه است که فیلم خود را هرگز مجاز به ضرب گلوله کشته شد اگر آنها رفت و در مورد به تصویر کشیدن Variyamkunnath به عنوان یک مسلمان قهرمان در برابر انگلیسی ها.

مطالعه گسترده

“برای مدت طولانی وجود داشته است تلاش می کند به یک جامعه رنگ به مالابار شورش از سال 1921 توسط جناح راست رادیکال است. وجود دارد هیچ چیز جدید در مورد آن. اما با Sangh نیروهای در قدرت و حدت از نفرت خود را چند برابر افزایش یافته است” آقای Parari گفت هندو.

او گفت که آنها تصمیم گرفت تا این پروژه پس از مطالعه گسترده در تاریخ است. “ما باید مورد بررسی قرار بی حد و حصر اسناد در داخل و خارج از کشور مربوط به سال 1921 Mapila شورش. ما فیلم را بر اساس تاریخ ثبت شده و نه بر اساس نهفته است که برخی از مقرره گروه گسترش,” او گفت:.

آقای Parari گفت که هر کس در جامعه به حال نقش مهمی بازی در محیط زمین را میراث راست به عنوان کشور تحت کل saffronisation و جمعی polarisation.

‘نه ضد هندو’

I. V. Sasi فیلم با عنوان سال 1921 در مالابار شورش شد یک ضربه بزرگ در سال 1988. نوشته شده توسط T. Damodaran این ₹120-کرور فیلم تا به حال به تصویر کشیده Variyamkunnath در میان شخصیت های دیگر به عنوان یک Mapila رهبر در مبارزه با انگلیسی ها.

“Variyamkunnath انجام داده است بسیاری از چیزهای خوب است. ما به اندازه کافی و اثبات بیشتر برای ایجاد آن است که او نه ضد هندو” گفت: منگلم Gopinath کهنه کنگره رهبر در منجری.

“او [Variyamkunnath] ایستاده در مقابل یک امپراطوری است که حکومت یک چهارم از جهان” آقای Prithviraj گفت: در رسانه های اجتماعی ارسال در روز دوشنبه. “اچ خارج کشور خود را با یک ارتش است که برپا هرگز قبل از جنگ علیه انگلیسی ها. هر چند تاریخچه سوزانده شد و به خاک سپرده شد, افسانه زندگی می کردند. افسانه یک رهبر و یک سرباز, یک وطن پرست است. یک فیلم بر روی مردی که شد چهره سال 1921 مالابار انقلاب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>