‘بیمارستان های خصوصی نمی تواند انکار یا رد درمان به COVID-19 بيماران

خصوصی و موسسات پزشکی در دولت نمی تواند انکار یا رد درمان به COVID-19 بیماران و یا کسانی که با علائم مربوط. دبیر کل T. M. Vijay Bhaskar صدور دستور رسمی در این باره در روز یکشنبه.

با توجه به سفارش از جمله فسخ به مقدار نقض بخش 11 از کارناتاکا پزشکی خصوصی استقرار قانون 2017 که مقرر است که هر پزشکی خصوصی ایجاد باید مشارکت فعال در اجرای تمام ملی و دولت برنامه سلامت. “موسسات پزشکی خصوصی باید مشارکت فعال در اجرای تمام دولت ملی و برنامه های سلامت در چنین شیوه ای که دولت ممکن است اطلاع” منظور اعلام کرد.

دبیر کل گفت: همچنین این وظیفه قانونی و از همه خصوصی امکانات پزشکی برای جلوگیری از گسترش بیماری های مسری و پایبند به بیمار منشور.

استناد به فاجعه قانون مدیریت 2005 و گذشت سفارش در ظرفیت رئیس دولت در امور اجرایی کمیته مدیریت بحران تحت اختیارات واگذار شده در بخش 24(f) و 24(من) او کارگردانی بیمارستان های خصوصی به شدت مطابق با مفاد بخش 11 و 11 یک از کارناتاکا پزشکی خصوصی موسسات, قانون تا سال 2017 و مجازات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>