Priyadarshi هوایی تفنگ تیرانداز در وب سری بازنده’

Zee5 جدید تلوگو سری وب بازندهنوشته و کارگردانی شده توسط Abhilash ردی است که یک مجموعه از سه داستان است که اجرای موازی است که در آن Priyadarshi Pulikonda هوایی تفنگ تیرانداز از اوایل 2000s Shashank یک کریکت از 1980s و آنی و Kalpika گانش هستند بازیکنان بدمینتون از 1990s شروع شد. تولید شده توسط آناپورنا استودیو و طیف شبکه رسانه های این مجموعه آغاز خواهد شد جریان در Zee5 از مه 15.

مشغول به کار در این سری شده است هر دو به چالش کشیدن و تحول تجربه می گوید Priyadarshi: “بازی (air rifle) ساخته شده است من بیشتر متمرکز شده و تغییر کرده است من به عنوان یک فرد. آن را نیز یک فرصت برای یادگیری و از یاد بردن چند چیز به عنوان یک بازیگر. این بود در منطقه راحتی من از کمدی و من به یاد دارم از چه بازیگر, Brahmanandam یک بار گفت: در مورد کمدین داشتن توانایی برای انجام خیلی بیشتر اما به ندرت گرفتن فرصت به انجام این کار.”

سه داستان را برجسته کردن روح سرکش از ورزش مردم تعصب و غیرت خود را به افزایش در میان رقابت و سیاست و لمس بر سناریو در ورزش از طریق این دهه است.

در سال گذشته Priyadarshi ایستاده بود در نقش عنوان از Mallesham, biopic در Padma شری awardee Chintakindi Mallesham بازی های مشترک انسان مخترع با سهولت اندازه گیری و بلوغ است. هر چند او بارها موفق به ستاره در غیر طنز قطعات و همچنین این فیلم به او اجازه داد به بررسی تفاوت های ظریف از کامل شخصیت arc. بازنده بود و به همان اندازه رضایت او می گوید.

آموزش روز

برای یک ماه Priyadarshi آموزش دیده در هوا تیراندازی تفنگ در Gagan نرنگ آکادمی تیراندازی تفنگ برای شکوه و عظمت در حیدرآباد. “من فکر کردم این امر می تواند یک cakewalk افزایش یافته تیراندازی به اهداف در Numaish (مشهور سالانه هند نمایشگاه های صنعتی در حیدرآباد), اصطبل” می خندد بازیگر.

در روز اول او داده نشده بود هر تفنگ. آموزش شروع با تنفس تمرینات موقعیت تمرکز بر هدف و زبان بدن خود را راست. کشیدن ماشه بعد آمد. “آن را ترکیبی از علم و هنر و صنعت و حتی ارتعاشات که خروج از بدن می تواند باعث یک 1 به ضخامت 2mm تغییر در هدف خود را,” او می گوید.

Priyadarshi

Abhilash ردی حال روایت داستان بازنده به Priyadarshi در مرداد ماه سال 2019 و بازیگر بود و بازی. “سه داستان به هم آمیخته با یک فیلمنامه خوب می گوید:” این بازیگر همچنین در ستایش هنر بخش برای راه اندازی دوره های زمانی مختلف.

برای کسی که به شهرت شات بازی کمیک مرد Kaushik در Pelli Choopulu, Mallesham بازی تعویض شد. تو رفتگی در دیوار فیلم در رفت و به پیدا کردن قدردانی طولانی پس از آن اکران هنگامی که آن شروع به جریان در Netflix بکشد. مخاطبان و اعضای این فیلم برادری می گوید: بازیگر شده اند سخاوتمندانه در قدردانی از این فیلم و کار خود را.

وجود دارد یک دسته از جالب تلوگو پروژه های خط لوله. Priyadarshi اشاره Jathi Ratnalu تولید شده توسط نق نقو Ashwin و کارگردانی شده توسط K V Anudeep همکاری بازیگران Naveen Polishetty و Rahul Ramakrishna به عنوان یکی از بهترین کمدی پس از 2019 را Brochevarevarura: “این یک داستان ساده با فیلمنامه و فوق العاده طنز.”

یک فیلم جدید در سینماهای Sharwanand و Vennela Kishore است که در کارت های تولید شده توسط S R Prabhu و کارگردان تازه وارد سای Karthik جدا از دادگاه درام Naandi بازیگران Allari Naresh و کارگردانی ویجی Kanakamedala و اولین مدیر دارشان را Ichata Vahanamulu Niluparadu بازیگران Artur و البته پان-هند تلوگو-هندی دو زبانه بازیگران Prabhas و Pooja Hegde به کارگردانی K K Radhakrishna کومار.

تیم تیراندازی در گرجستان قبل از COVID-19 مستند و هوا محدودیت ترافیک در هند. صحبت کردن در مورد فیلمبرداری تجربه “طنز تغییرات زمان با زبان و در آن حس این فیلم به چالش کشیده بود به انجام در هندی و افغانی می گوید:” Priyadarshi امضای کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>