InCharge با DVF پادکست جدید توسط طراح مد Diane Von Furstenberg (شناخته شده برای revolutionising بسته بندی لباس) است زندگی می کنند به طور انحصاری در Spotify در. یکی از قسمت رفتن زندگی می کنند در مارس 19, ویژگی های, Priyanka Chopra, جوناس به عنوان یکی از نمادین زنان باز تعریف آنچه در آن به معنی به او می شود ،

37 ساله را حل خواهد کرد سمت های مختلف از سفر خود را از نوجوان بودن به ستاره شدن او لذت می برد امروز. قطعه ای از مصاحبه شامل Priyanka را عشایری دوران کودکی او داده بود در نیروهای مسلح سابق او تمایل به یک مهندس تجربه او در مراسم مجلل صنعت منجر به از دست ندهید همین جهان او انتقال به آمریکا و پیدا کردن یک رسانه بین دو فرهنگ است.

پس از پنج بار قهرمان بوکس در Mary Kom, Priyanka می گوید: “کار من شده و بزرگترین سنگ در زندگی من است. آن را مانند یک گیاه – اگر شما در حفظ و تغذیه آن, آن را تبدیل به یک درخت می دهد و شما سایه. کار من این بوده است که.” این چیزی است که همچنان الهام بخش او را به عنوان او در نظر دارد به منظور توسعه و فیلم بر اساس داستان های واقعی زندگی زنان در راس. او همچنین توضیح میدهد:”من می خواهم به قادر من می خواهم به قادر به بخشی از جهان یا مخاطبان از دنیا که نمی دانم کار من معرفی کنید من به عنوان یک هنرمند. و من امیدوار هستم که در آینده اتفاق می افتد چند سال. و من همچنین می خواهم به طعم مادری. من می خواهم به قادر به انجام هر دو است.”

در دایان کلمات

هفت-قسمت سری ویژگی های قدرتمند زنان از زمینه های مختلف و کشورهای در گفتگو با طراح خود به بزرگترین موفقیت ها و چالش برانگیز ترین درس است. از مهمانان مشهور عبارتند از: Kris Jenner ایلین Welteroth و Priyanka Chopra, جوناس, در میان بسیاری دیگر. این پادکست از راه اندازی در جریان خدمات در مارس 12 در جشن ماه تاریخ زنان.

Priyanka Chopra Jonas to feature on Spotify podcast series hosted by fashion designer Diane Von Furstenberg

در مصاحبه با Spotify پیش از پادکست, راه اندازی, دایان جزئیات ماموریت پشت پادکست “من همیشه ذکر عبارت ‘مسئول’ زمانی که من در حال رشد بود. من نمی دانم آنچه که من می خواستم به انجام, اما من می دانستم که نوع کاری که من می خواستم بود و آنچه که من می خواستم به عنوان یک زن مسئول است. و در حال حاضر دلیل من برای بودن در مد است که اساسا به لباس زن در اتهام و یا برای کمک به او را به احساس در اتهام به او اعتماد به نفس. من فکر می کنم این مهم است که زمانی که شما یک صدای شما با استفاده از صدای خود دانش و تجربه و ارتباطات به منظور کمک به دیگران به صدا و به صلاح باشد.”

73 ساله بلژیکی طراح —که قبلا شناخته شده بود به عنوان شاهزاده خانم دایان از Fürstenberg نیز توضیح مشترکات او در می یابد با پادکست مهمانان. “شباهت است که همه از آن هر زمان که آنها در مواجهه با چالش های آنها متعلق به آن است. به همین دلیل من گفت: راز زندگی این است که داشتن آن است. بسیاری از آنها تا به حال بسیار متفاوت زندگی می کند و همه چیز را اما چگونه آنها در برخورد با چالش ها و قدرت و شجاعت بسیار شبیه است و این چیزی است که [پادکست] است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی