پریا هدف در برابر coronavirus

جهان تغییر کرده است بسیاری از مربی P. V. پریا led Gokulam کرالا به تاریخی زنان هندی لیگ فوتبال عنوان در بنگلور در فوریه. فوتبال یا هر ورزشی که برای ماده است که به سختی اولویت در حال حاضر. زندگی است.

و زندگی قطعا آسان نیست در Priya منطقه Kannur در شمال کرالا. با 80 تایید موارد COVID-19 دوم-آسیب دیده ترین منطقه در کشور (پس از همسایه کسرگد).

بنابراین زمانی که فرصتی پیش آمد تا در خدمت مردم در این دوران سخت پریا شروع به پریدن کرد در آن. برای دو هفته گذشته او شده است داوطلبانه در یک خط مرکز در Kannur.

“من متصل به کرالا ورزشی شورای اسلامی به عنوان یک مربی بنابراین هنگامی که از من خواسته شد که آیا من خواهد بود علاقه مند به پیوستن به این مرکز راه اندازی به طور مشترک توسط شورا و Kannur منطقه Panchayat من گفت: بله رک و بی پرده,” پریا گفت هندو بیش از تلفن. “من در تماس از افرادی که نیاز به دارو و مواد غذایی است.”

خیلی گیج کننده

او گفت: وجود دارد شده اند روز هنگامی که او با حضور بیش از 100 تماس. “این می تواند بسیار گیج کننده اما من فقط خوشحال برای کمک به ما در مبارزه با این بیماری همه گیر شیوع گفت:” سابق هند زیر 19 girls’ مربی. “بسیاری از مردم وجود دارد که باید زمان سخت شدن دارو و زمانی که آنها تماس بگیرید بازگشت به, تشکر, آن را احساس می کند بزرگ است.”

او نه تنها از زمینه فوتبال است که در کمک به مرکز بین المللی هند C. K. Vineeth نیز وجود دارد.

“من او را ملاقات هر روز” گفت: Priya. “او همچنین در حال کار سخت در مرکز.”

او ممکن است مشغول به عنوان یک داوطلب اما پریا نیز می یابد زمان برای رسیدن به او از طریق بخش رسانه های اجتماعی. “من در تماس مداوم با Gokulam بازیکنان و همچنین دانش آموزان در G. V. رجا ورزشی مدرسه در اینجا,” او گفت:. “من به آنها کارهایی است که آنها می تواند در خانه انجام دهد.”

همانطور که برای ملاقات با آنها را بر روی زمین, او در حال حاضر به صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>