طرفدار دموکراسی رسانه ای سرمایه دار خیلی مهم بازداشت

هنگ کنگ رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای مشخصات بالا منتقد پکن دستگیر شده بود روز جمعه برای شرکت در سال گذشته طرفدار دموکراسی تظاهرات لرزاند که شهر به مدت هفت ماه.

72 ساله و صاحب اپل روزانه روزنامه را متهم به پیوستن به تجمع در اوت 31 که ممنوع شده است توسط پلیس به دلایل امنیتی.

آقای لای دستگیر شد و متهم به همراه کهنه معترضان لی Cheuk یان و یونگ, مجموع, پلیس گفت:. سه نفر می تواند به حبس تا پنج سال و اگر محکوم به گرفتن بخشی در یک “غیر مجاز مونتاژ”. آنها با توجه به نظر می رسد در دادگاه در تاریخ 5 مه.

دهها هزار نفر از معترضان به مبارزه طلبیده پلیس ممنوعیت تظاهرات به مناسبت سالگرد پکن را رد تماس برای حق رای همگانی برای هنگ کنگ که موجب 2014 “چتر جنبش”.

برخی از جمع آوری به نام صفوف مذهبی — که نیازی به پلیس تایید — در حالی که دیگران ادعا کرد آنها خرید.

در هزینه جداگانه ای آقای لای متهم تهدید آمیز یک خبرنگار در سال 2018 در طول شب زنده داری برای قربانیان چین خونین سرکوب تیان آن من در 4 ژوئن 1989.

سازمان عفو بین الملل گفت: این اقدام قانونی علیه این سه نفر بود که با انگیزه های سیاسی. “این غیر قابل توجیه دستگیری یک بی شرمانه تلاش برای آزار و اذیت و سکوت کسانی که در هنگ کنگ دموکراسی گفت:” گروه حقوق انسان-kei Tam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>