Pro-سمت چپ گروه های دانشجویی حفظ کنترل در JU

چپ وابسته و مستقل دانشجويان گروه صعود تمام صندلی ها در تمام دانشکده ها در Jadavpur دانشگاه (JU) دانشجويان بدن نظر سنجی که نتایج آن اعلام شد و در روز پنج شنبه.

این Akhil Bharatiya Vidyarthi Parishad (ABVP) ساخته شده و یک علامت پایان دوم در دانشکده مهندسی جلوتر از SFI. دموکراتیک دانشجويان فدراسیون ظهور به عنوان برنده. این ABVP رقابت انتخابات برای اولین بار در اصلی پانل های JU, شناخته شده به عنوان یک چپ سنگر و استحکامات. دانشگاه دانشجويان نظرسنجی انجام شده در روز چهارشنبه و پس از یک فاصله سه سال است.

در دانشکده هنر های SFI به راحتی برنده سه موقعیت — رئیس دبیر دستیار دبیر کل. نظرسنجی برای کلاس نماینده در هنرهای تحویل نتایج مخلوط با SFI و دموکراتیک Students’ Association — سمت چپ متمایل دانشجويان بدن — های این افتخارات. ما مستقل (WTI) است که وابسته به هیچ حزب برنده در دانشکده علوم در حالی که SFI دوم آمد.

این Trinamool کنگره Chhatra Parishad چهارم آمد. آن انجام شده بسیار ضعیف و تقریبا در تمام پانل های همه دانشکده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>