پروب به Disha مورد شروع

سه عضو کمیسیون تشکیل شده توسط دیوان عالی کشور به بررسی Disha مورد شروع به پرس و جو اینجا را در روز دوشنبه.

این کمیسیون متشکل از رئیس سابق دیوان عالی کشور قاضی V. S. Sirpurkar بمبئی بالا دادگاه قاضی بازنشسته Rekha Baldota و سابق CBI مدیر Kartikeyan اختصاص داده شد یک دفتر در Telangana بالا دادگاه محل. اعضای ملاقات Telangana دادگاه عالی رئیس دادگستری Raghvendra سینگ چائوهان به طور رسمی در دومی را در طول ساعت ناهار.

اعضای کمیسیون غیررسمی ملاقات در Nagpur در ماهاراشترا و بنا به گزارش ها در مورد طرح اقدام به انجام پرس و جو. این Telangana قانون بخش ارائه شد حمایت کارکنان و ترتیبات دیگر مورد نیاز برای کمیسیون.

مدیر کل اضافی از پلیس Jitender و Rachakonda کمیسر پلیس ماهش Bhagwat همراه با دولت قانون کار, A. Santosh ردی همراه اعضای کمیسیون زمانی که آنها وارد HC. این کمیسیون ارائه شد یک دفتر در بلوک C از HC ساختمان که در آن دولت خدمات حقوقی سازمان واقع شده است.

یک افسر قضایی از رتبه منطقه قاضی از SLSA منصوب شد به عنوان رابط سازمان برای کمیسیون. اعضای کمیسیون همراه با پلیس و دیگر مقامات رفت و در اطراف محل دفتر اختصاص داده شده به آنها را قبل از جلسه CJ.

این کمیته تشکیل شد در 12 دسامبر 2019 توسط یک نیمکت دیوان عالی کشور به رهبری رئیس دادگستری Sharad A. Bobde به پروب شرایطی که منجر به کشته شدن چهار متهم را در تجاوز و قتل از دامپزشک Disha در حیدرآباد حومه توسط Cyberabad پلیس.

پلیس ادعا کرد که متهم بودند کشته در تبادل آتش در صحنه جرم که در آن آنها گرفته شد برای بازسازی دنباله ای از وقایع است. SC تشکیل این کمیسیون پس از شنیدن درخواست به دنبال پروب توسط بانک مرکزی و یا تحقیقات ویژه تیم به قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر