مشکل با انتشار class 12, نتایج, وزیر می گوید

مشکل به وجود آمده در انتشار این کلاس 12 (به علاوه دو) نتایج به خارج از 34,652 دانش آموزانی که قادر به نوشتن آزمون خود را در مارس 24, تنها 718 دانش آموزان ابراز تمایل خود را برای نوشتن این آزمون گفت: مدرسه وزیر آموزش و پرورش K. A. Sengottaiyan در Nambiyur Taluk در اینجا در روز چهارشنبه.

پرداختن رسانه ها افراد پس از افتتاح مختلف نمو کار به لحن ₹3.38 کرور در Elathur Panchayat گفت: با توجه به محدودیت در محل حدود 35000 دانش آموزان نوشتن نیست خود را امتحان و مدیر آموزشی افسران خواسته شده بود برای جمع آوری این اطلاعات. “تنها 718 ابراز کرده اند مایل به نوشتن این آزمون در حال حاضر,” او گفت:. وزیر گفت که از اتوبوس که نمی شود عمل تا 15 ژوئیه تصمیم به انجام آزمون برای دانش آموزان گرفته خواهد شد تا با وزیر. “تنها پس از انجام آزمون برای همه دانش آموزان به نتایج اعلام می شود,” او گفت:.

آقای Sengottaiyan گفت که با توجه به وضعیت حال حاضر آن ممکن است مدت زمان طولانی برای به بازگشایی مدارس و افزود که تصمیم به باز کردن مدارس گرفته خواهد شد توسط وزیر پس از مشاوره با معلمان و پدر و مادر و درآمد مقامات پزشکی.

به یک سوال در دنبال ممنوعیت برگزاری کلاسهای آنلاین برای دانش آموزان گفت که این مسئله در دادگاه و بر اساس دادگاه منظور دولت تصمیم خواهد گرفت. وزیر گفت که 73,671 دانش آموزان بستری شده بودند به مدارس دولتی در سال گذشته و اضافه شده است که 2 لاخ دانش آموزان انتظار می رود برای دریافت پذیرش در سال جاری است.

آقای Sengottaiyan گفت که کتاب های درسی در حال ارسال به مدارس و بحث ها به نحوه اعزام این کتاب به دانش آموزان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید