ترویج تمام دانش آموزان مدرسه در سال آینده و یا استفاده از ارزیابی درونی ساز و به جای آن از امتحانات می گوید: Kapil Sibal

با قطعیت بلندی بیش از 2020-2021 جلسه آموزشی مدارس در پی COVID-19 گیر سابق توسعه منابع انسانی وزیر Kapil Sibal روز یکشنبه گفت: یا همه دانش آموزان محرومیت کسانی که در کلاس 12 ترویج شود و یا یک ارزیابی درونی ساز و قرار دادن در محل به آنها را ذخیره کنید از استرس امتحان بعدی سال است.

ارشد کنگره رهبر همچنین پیشنهاد کرد که دوره های آموزشی را می توان کاهش می یابد و هر دو در مدارس و دانشگاه ها و آموزش زمان از دست رفته در 2020-21 جلسه با توجه به همه گیر می تواند ساخته شده تا در سال آینده با تلاش اضافی از هر دو معلم و دانش آموز جوامع است.

همچنین بخوانید: Coronavirus مستند | CBSE به شروع امتحان بورد بررسی در 3000 مراکز

“دانشگاه های مختلف نیز باید به یک تصمیم در مورد اینکه آیا یا نه برای به تاخیر انداختن جلسه علمی و آنها استقلال را به یک تماس و تصمیم گیری را نمی توان مجبور بر آنها” آقای Sibal گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) صادر شده است دستورالعمل ها را به دانشگاه ها که تحصیلی جدید جلسه برای فرشنرس آغاز خواهد شد از ماه سپتامبر در حالی که برای دانش آموزان موجود از ماه اوت است.

با این حال, آن است گفت: این دستورالعمل در حال مشاوره در طبیعت و varsities ممکن است گچ طرح های خود را با توجه به COVID-19 pandemic غالب در مناطق خود.

همچنین بخوانید: COVID-19 | دولت عاقلانه ردیاب برای coronavirus موارد مرگ و میر و تست نرخ | COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند | هندو e-book در COVID-19 در حال حاضر برای دانلود در دسترس در زبان های هندی

در مورد عدم قطعیت بزرگ بلندی بیش از 2020-21 جلسه آموزشی در مدارس که تعطیل و برگزاری کلاس های آنلاین آقای Sibal گفت: رفتن به جلو وجود دارد می تواند دو گزینه است که می تواند در نظر گرفته شده برای دانش آموزان مدرسه محرومیت کسانی که در کلاس 12.

یک راه این است که به ترویج همه و نگاهی به برخی از کلاس های اضافی هنگامی که این بیماری همه گیر است که بیش از و همچنین اطمینان کامل دانشجویان خود را در دوره بعدی کلاس آقای Sibal گفت.

“راه دیگر این است که اگر شما اعتماد به نفس است که خود معلمان را به یک ارزیابی عینی از جامعه دانشجویی است که اکثریت آنها ممکن است پس از آن شما را ترک آن را به آنها و مدرسه را ارزیابی درونی و ترویج آن به کلاس 11 است که به خوبی انجام داده اند (و یا به کلاس بعدی برای دانش آموزان کلاس های دیگر),” او گفت: “این ادعا که آن را نجات دانش آموزان از استرس امتحان.

اما او هشدار داد که ارزیابی درونی ممکن است پرتاب کردن مشکلات از ذهنیت و عینیت به تضمین می شود.

آن است که در نهایت به توسعه منابع انسانی (HRD) وزارت برای تصمیم گیری در چنین مسائل او اضافه شده است.

راه های خلاقانه ای باید یافت به طوری که دانش آموزان تنبیه نمی شوند برای آنچه که آنها در کنترل گفت: آقای Sibal که HRD وزیر از مارس 2009-اکتبر 2012 در UPA-II دولت است.

به عنوان HRD وزیر آقای Sibal تا به حال رهبری یک روند اصلاحات در بخش آموزش و پرورش که تحت آن این بود که تصمیم به لغو اجباری CBSE امتحانات هیئت مدیره برای کلاس X. اما در سال 2018 به CBSE واگردانی به آزمون اجباری برای کلاس 10.

خواسته مورد انتظار در کلاس های 10 و 12 CBSE به عنوان به خوبی به عنوان دیگر هیئت مدیره امتحانات این Rajya سبها عضو گفت: “من فکر می کنم تا آنجا که کلاس 10 مدیره امتحانات نگران هستند وجود دارد باید دوباره فکر می کنم. برای کلاس 12 مدیره امتحانات من فکر می کنم که در نور گیر دانشگاه و تقویم برای سال باید تغییر کند و در این زمینه اجازه می دهد امیدوارم که برای این مستند به بود و پس از آن امتحانات انجام می شود.”

در امتحانات رقابتی مانند JEE و NEET, آقای Sibal گفت: وضعیت کنونی از این بیماری همه گیر است و قرار است این دانش آموزان از فقرا و به حاشیه رانده بخش از جامعه در یک نقطه ضعف.

“به یاد داشته باشید که وجود شکاف در این کشور و آن را همیشه با این نسخهها کار در برابر فقرا و به حاشیه رانده. هنگامی که شما این امتحانات رقابتی و در حال حاضر وجود دارد این تقسیم آن لطمه می زند و فقیر و به حاشیه رانده و حتی بیشتر,” او گفت:.

ورودی مهندسی JEE-برق برنامه ریزی شده است از ماه جولای 18-23 در حالی که کنکور سراسری پزشکی NEET قرار است در جولای 26. این JEE پیشرفته برگزار خواهد شد در ماه اوت 23.

“آیا آنها باید برگزار شود در ماه جولای من نمی توانم بگویم آن است که برای HRD وزارت برای تصمیم گیری…. اما من اعتقاد دارم که شما را بیشتر کاهش احتمال کسانی که شانس در حال حاضر حداقل در این امتحانات,” او گفت:.

آقای Sibal همچنین اظهار داشت که مشکلات خواهد بود انبوه رفتن به جلو به عنوان اجتماعی فاصله در بسته بندی مدارس است که تقریبا غیر ممکن است و عدم اتصال دیجیتال در سراسر کشور خواهد نتیجه آنلاین آموزش قرار دادن فقیر و روستایی مردم در یک نقطه ضعف.

“ما در یک اتصال. اگر این همه گیر شد به آخرین برای یک سال و یک سال و نیم دانش آموز جامعه در حال رفتن به مضطرب بیشتر…. من فکر نمی کنم نوع اجتماعی فاصله است که ما در حال صحبت کردن در مورد است که ممکن است در محیط مدرسه,” ارشد کنگره رهبر گفت.

وجود دارد عدم اتصال دیجیتال و بنابراین ممکن است برای دانش آموزان به تحصیل از طریق دیجیتال حالت Sibal گفت.

Digitisation را به مزیت برای کسانی که ممتاز مدارس که اتصال او گفت:.

در این زمینه آقای Sibal گفت که او پیشنهاد کرده بود پس از آن به عنوان HRD وزیر معرفی تبلت Aakash که قرار بود ساخته شده است در دسترس دانش آموزان در موسسات آموزشی در سراسر کشور با ایده ساخت دانش آموزان دیجیتالی ادراک و ارائه به مدارس با فیبر نوری اتصال اجازه می دهد تا دسترسی به منابع جدید از دانش است.

“اگر این مفهوم پذیرفته شده و این دولت در شش سال گذشته سرمایه گذاری کرده بود در اتصال تا آنجا که به آموزش و پرورش مربوط می شود ما را نداشته اند با این مشکل مواجه شده امروز” گفت: آقای Sibal.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>