اثبات فراتر از همه شک و تردید منطقی نیست و نیاز به ایجاد تابعیت: Gauhati دادگاه عالی

اثبات فراتر از همه شک و تردید منطقی مورد نیاز است در یک دادگاه خارجی (FT) برای ایجاد یک شهروندی Gauhati دیوان عالی شده در مورد 65 سال “اعلام خارجی” در آسام.

دادگاه ساخته شده را مشاهده و در حالی که اجازه می دهد یک درخواست از یک Idrish علی به کنار سفارش توسط FT شرقی آسام را جرحت شهر. FT اعلام کرده بود آقای علی از شماره 2 Koirigaon روستا در مجاور Golaghat منطقه یک خارجی در ماه سپتامبر سال 2018 است.

درخواست نشان داده بود FT 11 اسناد و مدارک از جمله رای دهندگان لیست از 1985 تا 1989 که شامل نام او. FT رد این اسناد در حالی که رعایت كه از جمله در انتخابات رول 1974 و 1975 نتیجه رسید که او قادر به ایجاد اقامت خود در آسام قبل از سال 1971.

آوریل 25, 1971 است cut-off date برای تشخیص و اخراج مهاجران غیر قانونی با توجه به آسام توافق از سال 1985.

یک بخش از نیمکت دادگاه عالی متشکل از قضات Manojit Bhuyan و Parthivjyoti Saikia انتقاد FTs اما مشاهده شده است که قوانین سختگیرانه از شواهد نمی شد و قابل اجرا به دادگاه “تاسیس برای دفع سریع از مسائل فرستاده شده به آن”.

با مراجعه به دیوان عالی کشور برشمرد تفاوت بین FTs و منظم دادگاه نیمکت مشاهده: “هیچ چیز مورد نیاز است به اثبات می شود فراتر از همه شک معقول”.

تشریح FT حاکم “منحرف” و غیر قابل تحمل, دادگاه خواسته دادگاه را تازه تصمیم میدهند. همچنین دستور داد که آقای علی که نگه داشته بود در جرحت بازداشتگاه برای اعلام شده خارجی تولید شود باید قبل از فوت در این تاریخ جلسه بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید