ثبت اموال باقی مانده ولرم

درآمد جمع آوری شده از طریق تمبر و ثبت نام از خواص که منعکس کننده خلق و خوی املاک و مستغلات بخش در دولت شاهد ولرم رشد حدود 2.5% — در طول سال مالی جاری.

کاهش نرخ رشد محسوس در مقایسه با زمانی که به آنچه در آن بود در دو سال گذشته است. در طول 2017-18 این رقم 9.01 درصد و سال بعد 16.42%.

در شش ماه اول سال جاری نرخ رشد بود و در سمت منفی حدود 2 درصد. “در حال حاضر ما در حال تجربه سیگنال های مثبت می گوید:” یک مقام رسمی در اداره ثبت.

در شرایط ثبت نام در اطراف 21.38 لاخ اسناد ثبت شده در آوریل 2019-ژانویه 2020 — 2.69 درصد بالاتر از این رقم برای مدت مشابه سال گذشته است. به همین ترتیب دولت تا کنون از مشبک در مورد ₹9,145 کرور — 2.3 درصد بیش از آنچه که آن را سال گذشته است.

به عنوان در هر تجدید نظر در برآورد دولت انتظار دارد به ₹13,123 کرور در مجموع برای سال جاری است. این به این معنی است که در ماه های فوریه و مارس این مجموعه باید ₹3,977 کرور در حالی که آن را در اطراف ₹2,134 کرور در دو ماه گذشته از قبلی سال مالی است.

به طور کلی رکود اقتصادی شده است نسبت به تنبل نرخ رشد. این وضعیت ممکن است دیدن یک تغییر برای بهتر به گفته مقامات و نمایندگان این بخش است.

افزایش متوسط

تشویق به رعایت داوطلبانه و فعال کردن هر دو صاحبخانه و مستاجر به درک کامل مزایای ثبت نام جدید اجاره عمل دولت به کاهش تمبر برای قراردادهای اجاره برای املاک مسکونی تا 5 سال از 1% تا 0.25 % و هزینه ثبت نام از 1% تا 0.25 % موضوع را به حداکثر ₹5,000.

هر چند کوانتومی از افزایش درآمد نشده است تخمین زده می شود وجود خواهد داشت یک افزایش متوسط حداقل به گفته مقامات در ثبت نام و اسکان و توسعه شهری ادارات.

S. Ramaprabhu, رئیس, جنوب, مرکز سازندگان’ Association of India گفت: تاثیر کامل از ساده سازی و ریز تنظیم از توسعه مشترک و مقررات ساخت و ساز به خصوص افزایش در میانگین فضای کف شاخص به 2 احساس خواهد شد در سال آینده خواهد شد و منجر به افزایش بیشتر درآمد.

پاکسازی موانع

علاوه بر این در هنگام تصویب برنامه های کاربردی برای regularisation از خود در برابر توطئه ها و طرح بندی میدارد شتاب بیشتر آن را واکشی درآمد بیشتر.

همانطور که در حال حاضر حدود دو لاخ از 8.35 لاخ برنامه پاکسازی شده اند آقای Ramaprabhu اشاره کرد و اضافه کرد که اگر موانع حقوقی به regularisation غیر مجاز, ساختمان, شد, غلبه بر, که همچنین عملکرد درآمد بیشتر برای دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>