محافظت ویژه کشاورزی منطقه در تامیل نادو را Cauvery دلتا: کارشناسان به دنبال قدرت برای اجرای اقتدار

در آن سال 1977 مجمع انتخابات. Kuthalam یک خواب آلود روستایی حوزه در تقسیم نشده تانجاوور منطقه شاهد افزایش نظرسنجی انتخاباتی عنوان شد بسیاری از بخش های دیگر دولت است. اما تفاوت وجود دارد در اینجا. این Dravida Munnetra Kazhagam را (DMK) نامزد R. Rajamanickam که در نهایت منتخب ها رو زد مبارزات انتخاباتی خود در محور شکایت که مرکز “تبعیض آمیز” علیه تامیل نادو با پرداخت “بسیار کمتر خانواده سلطنتی برای نفت خام” گرفته شده از Narimanam نیز واقع در منطقه است.

حتی اگر آن را چند سال بیشتر برای مقامات به اعلام رسمی است که یک میدان نفتی کشف شده در Narimanam نقطه ساخته شده توسط DMK نامزد تا به حال مشخص شده چقدر مهم موضوع هیدروکربن پروژه های در گفتمان عمومی در Cauvery دلتا حتی پس از آن. وجود دارد کمی تغییر در این وضعیت حتی به این روز است. در سال 2017 Neduvasal و Kadiramangalam تظاهرات صورت گرفت که بلافاصله پس از یک هم بزنید در دولت برای jallikattu تنها تایید کرد که هیدروکربن پروژه ها صرف نظر از اندازه خواهد بود خوش آمدید در این منطقه است.

همچنین به عنوان خوانده شده | مرکز پیشنهاد ضوابط برای ONGC چاه در حوضه Cauvery

قبل از این حوادث دلتا دیده بود شدید مبارزه بیش از یک پیشنهاد برای پیاده سازی زغال سنگ بستر متان پروژه در تانجاوور و Tiruvarur مناطق. با وجود طرفداران پروژه گرفتن محیط زیست ترخیص دولت بر اساس کارشناسان توصیه کردم این پروژه لغو شد. پس از یک وقفه حدود دو سال دلتا در اواسط ژانویه این سال شاهد نشانه هایی از دور دیگری از ناآرامی در پی دولت مرکزی انجام دور با نیاز به برگزاری عمومی, مشاوره برای همه, پروژه های دریایی و خشکی نفت و گاز اکتشاف.

یک منطقه ویژه

آن را در اطراف این زمان و در برابر این پس زمینه است که وزیر Edappadi K. Palaniswami جدا از انتقال او مخالفت مرکزی اقدام خواسته مقامات ارشد دولت برای بررسی این ایده تبدیل Cauvery دلتا به یک منطقه حفاظت شده. در اوایل ماه فوریه اعلام کرد دولت تصمیم به ایجاد محافظت ویژه کشاورزی منطقه و به دنبال آن با اتخاذ یک لایحه برای همین در این طبقه از خانه 10 روز بعد.

“در حالی که پیش نویس این قانون ما در زمان مراقبت به دلیل تجاوز نمی کند و قانون اساسی ما محدودیت و گام به مرکز دامنه. اگر شما نگاه کنید در این لایحه با تمرکز بر بخش کشاورزی است که دولت در موضوع و نه در صنایع و یا محیط زیست” توضیح می دهد که C. ام. Shanmugam, قانون, وزیر, که همچنین دسته نمونه کارها از معادن و مواد معدنی است.

فرماندار همچنین با توجه به موافقت به قانون. “وجود دارد یک نیاز قطعی برای این قانون می گوید:” C. Ramasamy سابق معاونت تامیل نادو کشاورزی دانشگاه (TNAU). “در کشور ما آن است که تنها در دلتا که شما می توانید انتظار سازگار و قابل اعتماد تولید برنج (برنج) در حالی که شده است وجود دارد ثابت سقوط در تولید برنج در مناطق تغذیه مخازن و چاه. در چنین شرایطی شما نیاز به نگه داشتن منطقه امن و مطمئن است. قانون جدید در خدمت هدف” او مشاهده.

تحلیل | مقابله با مخالفان: Palaniswami استراتژی

محافظت کشاورزی منطقه توسعه عمل جلوگیری خواهد شد جدید هیدروکربن پروژه در منطقه است. به درایو صفحه اصلی نقطه است که مبارزات انتخاباتی در برابر هیدروکربن پروژه های, صدا, اساس, S. Ranganathan یک زمین شناس-تبدیل-کشاورز بر اساس مننرگودی به یاد می آورد که چگونه آتش سوزی در Nallur حدود 15 متر در نزدیکی محل خود در اواخر دهه 1970 در طول حفاری ورزش برای گاز طبیعی اکتشاف. “پس از آن بود که ما متوجه است که مقادیر زیادی از آب های سطحی مورد نیاز خواهد بود برای قرار دادن چنین آتش و زمین را عملا هدر رفتن” او مشاهده.

نیازی به گفتن نیست, جامعه کشاورزی در دلتا خوش بین در مورد قانون به اجرا درآمدن. بعد از این هفته یک رویداد است که برنامه ریزی شده در Tiruvarur به felicitate وزیر.

برخی را تحت تاثیر قرار نمی

در همان زمان همه را تحت تاثیر قرار اثربخشی قانون است. “هنگامی که شما می توانید عمل در برابر موجود هیدروکربن پروژه های من clueless در چه سود این قانون را به کشاورزان در دلتا” می گوید: K. N. نهرو از DMK اصلی و دبیر سابق غذا و عمران لوازم وزیر (1996-2001) که تحسین کرد از Tiruchi.

P. Kalyanam سابق MLA از Kuthalam حوزه بود که با هم ادغام شدند با Poompuhar و مییلدوتهوری حوزه در طول سال 2008 تحدید حدود, ورزش, شگفتی که آیا دولت این است که قدرت به تصویب یک قانون است که باید تحمل در منابع طبیعی مانند نفت که می آید تحت اتحادیه لیست.

N. Balakrishnan, وزیر امور خارجه واحد حزب کمونیست هند (مارکسیست) و عضو سابق مجلس قانون گذاری (MLA) به نمایندگی از چیدمبرم حوزه در Cuddalore منطقه می یابد گسل با دولت در تعدادی از شمارش است. “در پیشنهاد سازمان خواهد شد که به ریاست وزیر کشاورزان ضعیف هستند نشان داده شده است. ما نمی دانیم که چه کسی نامزد خواهد شد, دولت,” او می گوید.

“علاوه بر این وجود باید نمایندگی برای بدن محلی’ نمایندگان در قدرت. به عنوان بدن جدید است که به سانتی متر که سر آن تصمیم گیری خواهد شد که برای اجرا توسط دولت است. به جای آن وجود دارد می تواند یک مشورتی متشکل از کارشناسان كشاورزان و مقامات. ورودی از چنین کمیته ای می تواند به شکل پایه ای برای تصمیم گیری های دولت است. از طریق این روش دولت قادر خواهد بود به مورد مداقه قرار دادن اقدامات پانل” شاخص تورم مصرف کننده (M) رهبر اشاره می کند.

بدون بهبود Cauvery شبکه آبياری و یا اجرای Cauvery نوسازی پروژه دلتا ممکن است مجبور به باقی می ماند مانند “باستان شناسی و تاریخی” او می افزاید.

این قانون وزیر رد انتقاد در برابر دولت خود متکی به ارتباطات ارسال شده توسط اتحادیه وزیر محیط زیست Prakash Javadekar در فوریه 19 به وزیر به تاکید است که این دولت دولت قوی و چوگان. اتحادیه وزیر تا به حال روشن ساخته است به آقای Palaniswami در اصلاح قوانین و مقررات در اکتشاف نفت و گاز پروژه که “تصمیم نهایی که آیا اجازه می دهد تا هر گونه خاص [جدید] پروژه در هر منطقه خاص ادامه خواهد داد به جلیقه با دولت”.

آقای Shamugam همچنین اشاره می کند که به اندازه کافی وجود دارد مقررات در محیط زیست (حفاظت) عمل می کنند و نفت و گاز قوانین 1959 که قدرت دولت را مناسب مراحل را با توجه به ارائه و یا خروج از مجوز برای پروژه های صنعتی. آن را از طریق قدرت واگذار شده به دولت تحت محیط زیست عمل می کنند که تصمیم گیری ساخته شده بودند مورد Sterlite کارخانه و ممنوعیت پلاستیک الملل اشاره می کند.

فقط به عنوان کشاورزی مهم است که دولت صنعت است به همان اندازه مهم است استدلال خود را. این است که چرا واحدهای موجود در دلتا نمی توان به تعطیل خودسرانه. این همچنین توضیح میدهد که محرومیت از نقاط Tiruchi, کرور و Ariyalur ولسوالی که در غیر این صورت بخشی از دلتا.

“در هر چارچوب قانونی همیشه وجود دارد که دامنه را برای بهبود. دولت را در آن به عنوان و هنگامی که نیاز ناشی می شود,” او می گوید.

اقتدار و نقش

پیشنهاد اقتدار را از پیشنهادات خود را برای تقویت زیرساخت برای امنیت غذایی توصیه می کنیم در طرح های آبیاری و مدیریت سیل تسهیل ترویج کشت مبتنی بر و صنایع وابسته و با اقدامات برای افزایش منابع آب و کارآمد استفاده از آب در بخش کشاورزی از جمله میکرو آبیاری وزیر توضیح می دهد. همانطور که برای کشاورزی کارگران قدرت را تدوین اقدامات برای ارائه “ایجاد فرصتهای اشتغال پایدار” به آنها.

با وجود پرقدرت توضیحات از دولت و نمایندگان آن در این بحث بیش از این قانون وجود دارد یک دیدگاه در میان یک بخش از جامعه کشاورزی که عمل است که به منظور خدمت در دستور کار سیاسی از حزب حاکم است. K. V. Ilankeeran رئیس فدراسیون کشاورزان سازمان در دلتا می گوید: این واقعیت است که دولت به تصویب این قانون باعث می شود او تعجب که آیا حزب حاکم خواهد لول خوردن خود را از آن اتحاد با Bharatiya Janata Party در زمان مجمع انتخابات است.

“چنین استدلال است دور از ذهن است. رژیم ما را به چوب آن غیر confrontationist رویکرد به سمت مرکز در مانده از مدت آن بیش از حد می گوید:” یک مقام ارشد ی حزب حاکم در نظر گرفته است که باید به این وزیر.

کشاورزان آرزو-لیست

در حال حاضر یک آرزو-لیست انجام دور جلوتر از پیشنهاد دیدار از آقای Palaniswami به Tiruvarur. V. Sathyanarayanan دبیر کنسرسیوم از Cauvery دلتا کشاورزان انتظار دارد او را به اطلاعیه ها در شکل گیری یک دلتا مرکز تحقیقات به پوشش مسائل از جمله خاک و سلامت آب دریا نفوذ آب های زیرزمینی و زیر سطح آبخوان شارژ. P. R. Pandian رئیس تامیل نادو فدراسیون از همه کشاورزان که نقل مکان کرد و دیوان عالی کشور در برابر مرکز را به حرکت در جلسات عمومی می گوید که یک کمپین است که در برخی محله های به اثر است که ارزش زمین در دلتا را با توجه به دولت در آخرین اقدام است.

برای برطرف کردن هر گونه مفهوم تعدادی از پروژه های خاص و اقدامات باید اجرا شود به طوری که کشاورزی است دیده نمی شود به یک گزاره از دست دادن. او نشان می دهد که یک قرارداد سه جانبه امضا شده بین دولت و کشاورزان و تجار برای اطمینان از پاداشی قیمت به كشاورزان برای تولید خود را.

به عنوان بحث همچنان بر محاسن و demerits از ساخت Cauvery دلتا یک منطقه حفاظت شده وجود دارد یک نظر در میان زمین شناسان که ترس یا نگرانی از مردم بیش از هیدروکربن پروژه به طور کلی می توان به راحتی خطاب اگر کسانی که مسئول این پروژه رفتار خود را به صورت شفاف و آشکار ویژگی های برجسته از پروژه های خود را از جمله فن آوری به تصویب رسید و هنجارهای ایمنی به دنبال داشته باشد.

وجود دولت “محافظ اندازه گیری” برای Cauvery دلتا این دانش مشترک است که این منطقه در چهار راه. مشکلات تکراری بیش از در دسترس بودن آب کاهش مزرعه کار رو به رشد حضور پیری کشاورزان تغییرات در روش های کشت و عدم پاداشی قیمت هستند بلندی زیادی بیش از مزرعه بخش. در چنین شرایطی پرسش را بوجود می آیند در میان کارشناسان و کشاورزان که آیا بهتر است آن را به مانع صنعتی در منطقه است.

با در نظر دلتا را importanceto دولت های منطقه باید پر جنب و جوش, مزرعه بخش است که باید با حمایت مناسب از صنایع به عنوان به خوبی. و دولت از طریق قانون معتقد است که در آن ساخته شده است که ابتدا در این مسیر از یک نقطه که منتقدان آن باقی می ماند و تردید در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر