معترضان آتش به رستوران در آتلانتا که در آن سیاه و سفید مرد کشته شده توسط پلیس

معترضان تعطیل یک بزرگراه اصلی در آتلانتا در روز شنبه و آتش به وندی رستوران که در آن یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس به عنوان او تلاش برای فرار از بازداشت یک حادثه گرفتار تصویری و مطمئن به سوخت بیشتر در سراسر کشور تظاهرات.

ناآرامی ها آغاز شد و پس از تاریک در آتلانتا که در آن پیش از آن در روز شهردار Keisha لنس پایین گفت: او را پذیرفته اعلان استعفای رئیس پلیس اریکا سپر بیش از مرگ در شب جمعه 27 ساله Rayshard بروکس وندی.

تصاویر در تلویزیون محلی نشان داد که رستوران در شعله های آتش با ماموران آتش نشانی در صحنه است. دیگر تظاهرکنندگان راهپیمایی بر روی ایالتی-75 جایی که آنها ملاقات کرد توسط پلیس.

“من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار و خواستار پایان دادن فوری به افسر” کف گفت: در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری. مقامات هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد نام این دو افسر درگیر در تیراندازی هر دو از آنها سفید است.

A man holds up a Black Lives Matters poster by the interstate near the Wendy's restaurant, in Atlanta, Saturday, June 13, 2020, where Rayshard Brooks was fatally shot by police late Friday during a struggle following a field sobriety test. Authorities said the slain man had grabbed an officer's Taser, but was running away when he was shot.

یک مرد نگه می دارد تا یک زندگی مسائل پوستر توسط ایالتی در نزدیکی وندی رستوران در آتلانتا شنبه, ژوئن 13, 2020, که در آن Rayshard بروکس بود به ضرب گلوله پلیس از اواخر جمعه و طی یک مبارزه پس زمینه هوشیاری آزمون. مقامات گفت: مقتول مرد بود برداشت یک افسر تیزر اما دور در حال اجرا هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد. | عکس های اعتباری: AP

 

بروکس شد پدر یک دختر جوان بود که جشن تولد خود را در روز شنبه وکیل او گفت:. مرگ خود را از گلوله پلیس آمد و پس از بیش از دو هفته از تظاهرات در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده به نام جورج فلوید 46 ساله سیاه مردی که بر مه 25 زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

تظاهرات خیابانی را در آتلانتا در روز شنبه در نزدیکی صحنه تیراندازی با بیش از 100 نفر خواستار افسران به اتهام جرم جنایی در مورد. پلیس نامیده می شدند به وندی بیش از گزارش که بروکس افتاده بود خواب در درایو از طریق خط. ماموران اقدام به گرفتن او به بازداشت پس از شکست او یک زمینه هوشیاری آزمون با توجه به گرجستان دفتر تحقیقات.

تصویری از شلیک گلوله توسط یک تماشاچی قطاری بروکس مبارزه با دو افسر در زمین در خارج از وندی قبل از شکستن رایگان و در حال اجرا در سراسر پارکینگ با آنچه به نظر می رسد پلیس تیزر در دست خود را. دوم نوار ویدئویی از رستوران را به دوربین نشان می دهد بروکس عطف به عنوان او اجرا می شود و احتمالا هدف این تیزر در ادامه ماموران قبل از یکی از آنها را آتش تفنگ خود را و بروکس به زمین می افتد. بروکس زد به طول حدود شش اتومبیل هنگام او برگشت و به سمت یک افسر و با اشاره به آنچه او در دست خود را در پلیس گفت: Vic رینولدز مدیر GBI در یک جداگانه در کنفرانس مطبوعاتی.

“که در آن نقطه آتلانتا افسر می رسد و بازیابی سلاح خود را از جلد چرمی قرار دادن ترشحات آن حملات آقای بروکس وجود دارد در پارکینگ و او پایین می رود” رینولدز گفت. وکلای مدافع خانواده بروکس به خبرنگاران گفت که پلیس آتلانتا تا به حال هیچ حق استفاده از نیروی مرگبار حتی اگر او تا به حال از کار اخراج تیزر غیر کشنده سلاح در جهت خود را.

“شما نمی توانید کسی شلیک کنید مگر اینکه آنها اشاره اسلحه در شما” وکیل کریس استوارت گفت. Fulton County, دادستان منطقه پل Howard جونیور گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که دفتر او “در حال حاضر راه اندازی شدید مستقل تحقیق و تفحص از حادثه” در حالی که آن را در انتظار نتايج گرجستان دفتر تحقیقات.

کف گفت, سپر, سفید, زن رئیس منصوب شده در ماه دسامبر سال 2016 خواهد بود جایگزین معاون رادنی برایانت یک مرد سیاه و سفید که در خدمت به عنوان رئیس موقت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید