معترضان سرنگونی مؤتلفه کلی مجسمه

معترضان در واشنگتن سرنگون یک مجسمه از یک مؤتلفه به طور کلی در اواخر روز جمعه در سراسر کشور پس از تظاهرات به تقاضا نژادی عدالت در یک روز سنگین با نماد — این Juneteenth تعطیلات بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده است.

تظاهرات برگزار شد در آتلانتا و شیکاگو و لس آنجلس و نیویورک و واشنگتن در برابر یک پس زمینه از هفته تظاهرات سوخت توسط مرگ آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس. در یک استارک تصویر از تنش roiling رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر جدی کاخ سفید در بیانیه بزرگداشت Juneteenth در حالی که همچنین تهدید معترضان در توییتر پیش از بحث برانگیز خود را با تجمع در Tulsa, Oklahoma در روز شنبه.

پایان برده داری

Juneteenth علائم روز 19 ژوئن 1865 — هنگامی که یک اتحادیه به طور کلی وارد گالوستون تگزاس و اطلاع برده است که آنها آزاد بودند — دو ماه پس از جنگ داخلی به پایان رسید و دو و نیم سال پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر کرده است رهایی ا …

تاریخ به طور کلی جشن با دعا خدمات و جمع های خانوادگی می آید اما در این سال در میان ملی روح جستجو بر امریکا میراث نژادی و بی عدالتی است.

اواخر روز جمعه یک مجسمه مؤتلفه کلی آلبرت پایک به پایین زده بود با تظاهر کنندگان در پایتخت و آتش در یک عمل دارای برچسب “رسوایی” توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. قبلا چندین هزار تظاهرکنندگان راهپیمایی در سراسر نیویورک پل بروکلین منهتن مناجات با نام مردان سیاه و زنان کشته شده توسط پلیس در سال های اخیر است.

معترضان در آتلانتا که در آن یک افسر پلیس به اتهام قتل این هفته برای تیراندازی یک مرد سیاه و سفید در پشت و راهپیمایی در Georgia State Capitol.

بیشتر جمع آوری شده در واشنگتن خارج یادبود لینکلن و در نزدیکی کاخ سفید در حالی که هزاران نفر در راهپیمایی در شیکاگو و رقصید در جشن تظاهرات در جنوب لس آنجلس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>