مدرس دادگاه عالی روز جمعه به کارگردانی و دولت به جای همه ساکنان خیابان در شب پناهگاه’ اجرا شده توسط بدن محلی و ارائه آنها را رایگان مواد غذایی در طول ‘Janata حکومت نظامی” به نام برای با نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه زمانی که بسیاری از eateries به احتمال زیاد بسته شده در طول روز است.

قضات N. Kirubakaran و R. Hemalatha صادر شده جهت درخواست مدافع A. P. Suryaprakasam که با اشاره به این که فقیر زندگی در پیاده رو و کنار جاده ها خواهد بود که بیشترین تاثیر را در طول خود اعمال محدودیت در جنبش عمومی به جز برای موارد اضطراری در سراسر کشور از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در روز یکشنبه.

در طول این دوره از یک جسم دادخواست استدلال های او را وکیل مطلع دادگاه از مشکلات بی خانمان فقیر می تواند در طول حکومت نظامی.

او گفت که دولت باید مراحل را به خانه بی خانمان فقیر در مدارس و جامعه و سالن و ازدواج در سالن آن را به عنوان انجام شده در طول فجایع مانند سیل.

موافقت با او روی نیمکت در آن سفارش فرمود: “به درستی اشاره کرد که توسط آقای Suryaprakasam در این روز از بحران بهره از دستمزد روزانه کارگران فقیر و کارگران باید مراقبت های گرفته شده توسط این دادگاه به خصوص در ‘Janata مقررات منع رفت و آمد را به عنوان این دادگاه یک دادگاه قانون اساسی. آن را به در نظر گرفتن درخواست های ساخته شده توسط او. “اگر از آن است که فرستاده شده توسط Raja Srinivas ایستاده مشاور برای بیشتر چنای شرکت که 51 شب پناهگاه در دسترس بود در این شهر به دولت و شرکت ها به کارگردانی به اطلاع رسانی از طریق رسانه ها در مورد در دسترس بودن از جمله پناهگاه برای کسانی که ساکن در کنار جاده. همچنین وظیفه دولت برای ارائه مواد غذایی به آنها در طول ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’.

“اگر لازم باشد دولت و شرکت باید با استفاده از جامعه, سالن, ازدواج سالن ها و مدارس برای این منظور در تاریخ 22 مارس سال 2020” دادگاه دستور داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی