چند فریم در یک فیلم می تواند انتقال اگر مدیر یک استعداد متوسط. که چه Mysskin را ‘Anjathe” آیا به من اگر من به تماشای آن را تنها به این دلیل که تولید شد ،

من با ‘Chithiram Pesudhadi’ بعد از آن صنایع دستی و محتوا برای اولین بار رای دادن در ‘Anjathe’. Mysskin بعد از اعتراف آن نوشته شده بود در خشم از آنجا که او نمی تواند پیدا کردن تهیه کننده برای ‘Nandalala’. او بسته خود را در یک اتاق و نوشت: داستان دوستی, حسادت, عشق و گناه ساخته شده است که شما می خواهید برای رسیدن به شخصیت ها و قرار دادن یک دست در اطراف آنها اطمینان. که چه در سینما همه چیز در مورد. کارگردان پیروزی زمانی است که او قفل شما در یک سالن تاریک و باعث می شود شما همدردی با شخصیت شما هرگز ملاقات کرد. ‘Anjathe’ را که به من مانند تعداد بسیار کمی از فیلم های دیگر. احساسات و واکنش های اولیه و واقعی با شخصیت های بیشتر در یک معضل اخلاقی در ساخت تصمیم گیری آنها جذاب است.

Mysskin پرستش آکیرا کوروساوا و venerates ژان پل ملویل است که “لا سامورایی” و “ارتش سایه ها” او توصیه می کند. پس از آن وجود دارد ‘بازگشت’ توسط Andrey Zvyagintsev. Mysskin یک انزواطلب حتی در یک جمعیت بیشتر در فکر از دست داده. او روایت چگونه او پس از ضربه به کسی در جاده ها که نگه داشته گفت: سلام تا او متوجه شد پدرش.

دفتر خود را به قفسه برای دیوار و یک خواننده حریص صرف نظر از نوع. ‘گرگ توتم” یکی از کتاب های مورد علاقه. آن اتفاق می افتد به Vetrimaran را بیش از حد.Mysskins آثار مفصل است ناقص با استانداردها و استعداد. ‘روانی’ است نهم کارگردان در 14 سال است. بسیار چند فیلم کار کرده اند به عنوان یک کل پس از ‘Anjathe’. همه آنها دارای علامت تجاری خود را, اما در لکنت. ‘Pisasu’ برای اولین بار رای دادن.

مدیران مانند مانی راتناما و Mysskin مانند ستاره را کشت claque بیشتر جلا و پرشور است. که خوب تا تحمل سرخی در زمانی که تاپیک نقد. تحسین چرخش فن هنگامی که او را قبول بیچون چرا و به نظر می رسد این اتفاق می افتد ناخودآگاه. این اتفاق افتاد با مانی را ‘Katru Veliyidai’ و در حال حاضر Mysskin را ‘روانی’. برخی آن را دوست داشتم اما بسیاری از آنها نیست و کنجکاو در حال تماشای آن را به کشف کردن که چرا. . البته طرفداران می گویند: “شما نمی توانید آن را درست مثل شما نمی تواند درک ‘Katru Veliyidai’.’ خوب پس از آن باشد. من از تماشای فیلم احساس و نه از خرد و متلاشی شدن مغز من در مورد نیت (برخی از ناخواسته) نمادگرایی منابع و استعاره. من انتظار نداریم که به تغذیه قاشق و نه من دوست دارم به پر شود.

‘Psycho’ has the Mysskin touch but not the feel

‘روانی’ چپ من سرد شبیه هیچ دیگر Mysskin فیلم. او به نظر می رسد پریشان در حالی که نوشتن و یا بیش از حد فرا گرفته در احساسات به نگرانی در مورد منطق است. این تنها زمانی که سابق را تحت الشعاع شما است که شما نگران نباشید در مورد دومی. طرح formulaeic. شما واقعا نمی دانم چه نابینایان قهرمان واقعا دیگر از وسیله یک دختر اما زندگی در یک خانه ییلاقی, یک مرد کمک کند و یک ماشین گران قیمت. تحقیر و یک آهنگ بعد قهرمان می افتد برای او به اندازه کافی قوی به طعنه بیمار روانی است که او را به او را نجات دهد. تبه کار است که یک خانم مودب و صنعتگر که ربوده دختران تسمه آنها را به سرد هیئت مدیره و decapitates آنها را نگه داشتن سر به عنوان یک جایزه و نمایش لاشه در پیروزمندانه. این یک whodunit. این یک whydunnit که تبدیل به یک ‘گرفتن من اگر شما می توانید’. این فیلم ادعا می کند که هیچ پرنده یا حیوان صدمه شد. این انسان ها که در حال butchered در خون سرد. پلیس به تصویر کشیده شده به عنوان نوع اما بی منطق در حالی که مطبوعات می آید در سراسر به عنوان یک بسته بی ربط آفات است. ‘پلیس تنها جستجو در چشمان خود را. استفاده از مغز خود’ است توصیه کوچک به ما نابینا قهرمان. دنباله برای پلیس سرد است و آنها خیلی clueless که آنها نمی سوال کودکان و نوجوانان بازی در نزدیکی محل قربانیان ناپدید شدن اگر یکی از آنها را می داند. البته قهرمان بعدا می کند. آنها آنقدر خنگ آنها باید به دنبال قهرمان سرنخ. اجازه دهید حتی بحث در مورد نابینایان قهرمان رانندگی ماشین خود را با سرعت فوق العاده خطرناک. شرایطی به هیچ وجه در Mysskin فیلم است که معمولا خوب و قدرتمند است. در اینجا آن را فقط کار نمی کند چرا که شما در حال انتظار برای sympathise با مجرم است. من در بر داشت قهرمان بیشتر خونسرد به خصوص پس از شاهد سران بیچاره دختران نورد در. او به سادگی به نظر نمی رسد به اندازه کافی آسیب دیده توسط این اعمال غیر انسانی.

, Santhanam در یک فیلم می گوید: “چگونه می تواند من انتظار مناسب بیان از شما?’ به Udayanidhi استالین. Mysskin باید بازیگران را او به دلیل بزرگ بر دوستی و نیاز به کسی سفت عمدتا در سایه و پوشیدن عینک تیره. البته او را پوشش می دهد چهره خود را زمانی که او را به گریه در یک صحنه. بقیه بازیگران متشکل از مجریان صالح. مدیران ستایش و رویکرد Ilaiyaraja در راحتی خود و برای خود به اصطلاح استکبار استاد می داند اما می پذیرد و هرگز اجازه می دهد تا آنها را به پایین. من همیشه گفته ام تنها سحر و جادو من شاهد است Raja تماشای یک حلقه نوشتن نمره و وقتی که شما تماشای آن را بعد از آن شما متوجه او اضافه روح, افزایش احساسات حتی اگر او نمی مانند محتوا. مدیر را بازگوی خبر بعد. من کنجکاو در مورد آنچه رجا فکر در مورد ‘روانی’ به خصوص پس از او ندارد و گوشت چرخ کرده و کلمات.

برخی از شخصیت های درخشان نوشته شده است به خصوص Nitya Menon با اسید زبان. صنایع دستی دست نخورده است با دقت طراحی شده و تشکیل شده عکس های اما محتوا فقط مطابقت ندارد. وجود شخصیت به نام Gautam و baddie Angulimala در حالی که یک شخصیت به نام Kamla داس یک قربانی است که سیلویا پلات. شما اصلا مربوط به و یا همدردی با بسیاری از شخصیت های حتی زمانی که آنها در شرایط وخیم به دلیل وجود دارد هیچ رمز و راز. آن را قطعا نمی ادای احترام اتصالات به هیچکاک که فیلم شدند بیشتر در مورد آیفون از کشتار. آن را بیشتر شبیه Na Hong-jin 2008 تریلر “The Chaser’ sans لرز و لرزش اما با حد خون و گور.

‘روانی است Mysskin لمس اما نه احساس. ما سازمان دیده بان کلاسیک که تواین دیدار خواهد کرد.

sshivu@yahoo.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی