دسترسی عمومی به HC برای تنظیم

دسترسی عمومی به کرالا بالا دادگاه تنظيم خواهد شد در مدت کوتاهی با توجه به “خطرات امنیتی درگیر در ارائه دسترسی رایگان به تمام” به دادگاه پیچیده است.

آنچه باعث شده است تا مقامات قضایی به فکر بستن فوری محدودیت است COVID-19 ترساندن.

این محدودیت ادامه خواهد داد و حتی پس از این دوره از شب زنده داری و فقط طرفین دعوا خواهد بود و مجاز به ورود به مجتمع و که بیش از حد با یک مجوز از وکلای خود را. حتی در این مورد طرفین دعوا اجازه داده خواهد شد را وارد کنید تنها دادگاه سالن که در آن موارد در نظر گرفته می شود.

از طرفین دعوا که برای آمدن به دادگاه مجتمع با مجوز نامه از وکلا را مجبور به تولید آن در دفتر روابط عمومی افسر که در نوبت بررسی شماره پرونده و جزئیات دیگر. بعد طرفین دعوا خواهد شد ارائه شده با یک عکس-منتقل می کند. بازدید کنندگان را به خود را در حال حاضر برای بررسی امنیت در درب سالن دادگاه نگران است. هیچ سنگین baggages مجاز خواهد بود به دادگاه و مجتمع قضایی, منابع گفت.

یک ممیزی ایمنی دادگاه مجتمع اطلاع به عنوان یک امنیت بسیار بالا در منطقه در حال برجسته نقاط ضعف در سیستم امنیتی است. ممیزی انجام شده توسط پلیس ایالتی نیز شناسایی آسیب پذیری از جمله احتمال حملات تروریستی از گروه های شبه نظامی از همه طرف از ساختمان و از ساحل. این گزارش نتیجه گیری کرده بود که هیچ ورودی خاص در مورد امکان حملات یا تهدید به پیچیده است.

در حال حاضر وجود دارد از جمله محدودیت های امنیتی در مدرس دادگاه عالی و دادگاه عالی.

روزانه به طور متوسط حدود 6000 نفر برسد ساختمان از جمله از 1800 نفر از کارکنان و وکلا. حال چک امنیتی محدود است به ذکر نام و جزئیات تماس از بازدید کنندگان که خواهد شد و سپس به پیاده روی را از طریق درب-قاب آشکارساز فلز.

امنیت حسابرسی نیز توصیه می شود تشکیل یک 438-عضو منحصر به فرد گروه امنیتی برای منینگ پیچیده است. هر چند مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) تا به حال ابراز تمایل خود را به ارائه خود را می خواستند دولت به پا حقوق و دستمزد لایحه.

امنیتی و کمیته کرالا دادگاه عالی که مورد تایید امنیت پیشنهاد کرده بود فرستاده آن به دولت. نیاز برای افزایش امنیت سیستم مطرح شد در جلسه کرالا رئیس دادگستری با وزیر. این پیشنهاد شد و در عین حال برای دریافت ترخیص کالا از دولت, منابع, گفت:.

تخمین زده می شود که امنیت تنظیم هزینه خزانه ₹17.06 کرور روپیه در سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر