پونا پرانتز برای بدترین سناریو: 10,000 موارد توسط مه پایان

در بدترین سناریو تعداد COVID-19 موارد در پونا می تواند لمس 10,000 ماه مه پایان شهرداری کمیسر Shekhar Gaikwad گفت اما افزود که بدن مدنی آماده شد برای مقابله با این موج.

آقای Gaikwad گفت: پونا Municipal Corporation (PMC) را راه اندازی موقت 10,000-تخت بیمارستان در Shree شیو Chhatrapati مجموعه ورزشی در Balewadi برای مقابله با تعداد فزاینده ای از موارد.

“ما رسیده این رقم رفتن با بدترین سناریو. با توجه به این که تمام بیمارستان ها بسته به ظرفیت بزرگ وجود دارد تدارکاتی مشکل در انطباق تعداد فزاینده ای از موارد بدون علامت. از این رو ما تصمیم به ایجاد این موقت بیمارستان و منصوب کارکنان برای همان. حدود 200 نفر از این تخت را حمل اکسیژن پنکه” مدنی رئیس گفت.

آقای Gaikwad گفت هندو که میکرو مهار مناطق خواهد بود مهر و موم شده تا مارس 17 در حالی که فعالیت های خواهد شد به طور پیوسته احیا در عدم مهار مناطق. “این فرایند به طور کامل قفل کردن کامپیوتر میکرو خوشه در حالی که به تدریج تسکین غیر-قطعات آلوده است و حتی اجرا شده در بمبئی مدنی محدودیت,” او گفت:.

آقای Gaikwad گفت: در حالی که مغازه ها در 69 مهار مناطق داخل شهر شده مجاز به تابع بین ساعت 10 صبح و 2 بعد از ظهر تا حال حاضر ساکنان شده بود و سهل انگاری در پیوستن به فاصله فیزیکی هنجارهای.

“به عنوان یک نتیجه از موارد همچنان به افزایش می یابد در این معرض خطر خوشه. بنابراین ما در حال حاضر تصمیم به نگه داشتن همه مغازه ها بسته آغاز نیمه شب یکشنبه تا مارس 17. تنها درمانگاه ها و فروشگاه های پزشکی معاف خواهد بود. ما در حال کار بر روی هر درب به درب تحویل از ملزومات مانند شیر و سبزیجات در مهار این مناطق و یا داشتن یک فرد شیر یا سبزی فروشنده ارائه منابع برای یک مدت زمان محدود در یک نقطه خاص” آقای Gaikwad گفت.

مهار مناطق خواهد بود به طور کامل جدا از غیر مناطق آلوده توسط موانع بزرگ قلع میریزد.

او گفت که او تا به خواست فدراسیون انجمن تجارت پونا (FTAP) که حاضر به باز کردن فروشگاه های خرده فروشی تا زمانی که وضوح بیشتری در بخشنامه ها, به بازگشایی مغازه های کوچکتر. “نیروی کار در unorganised نیروی کار در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای ناآرام است و وضعیتی وخیم تحت مستند طولانی مدت. بنابراین من خواست FTAP به حداقل اجازه کوچکتر مغازه باز است که توسط برخی از این کارگران می توانید سود کار,” او گفت:.

در ضمن منطقه پونا ثبت شده و در عین حال یکی دیگر از افزایش 98 تازه COVID-19 موارد مصرف منطقه تجمعی شمارش از جمله مرگ و میر و بهبود به 2,830. سه مرگ و میر در زمان مرگ و میر به 151 گفت: مقامات بهداشتی.

تعداد موارد فعال رسیده است 1,741 که 96 اختراعات گفته می شود در یک وضعیت بحرانی است.

مرگ و میر در پونا بخش که شامل Pune Satara سنگلی کولاپور و سولاپور مناطق در حال حاضر در 168. سولاپور به گزارش 13 مورد مرگ و میر سترا و کولاپور و سنگلی هر یک تا کنون.

سولاپور تا به حال گزارش 42 مورد جدید در روز شنبه به این منطقه شمارش به 238 در حالی که گزارش از یک تازگی مرحوم 48 سال در Ashok نگر منطقه نیز در حال بازگشت مثبت است. افزایش تعداد موارد باعث شده است تا مقامات به تقسیم شهر به 41 مهار مناطق. سترا ثبت 119 موارد تا تاریخ از جمله یکی از Mahabaleshwar در حالی که سنگلی و کولاپور گزارش داده اند که در مجموع 37 و 18 مورد بود.

به عنوان بسیاری از 1,023 نفر از پونا بخش که شامل 938 از پونا منطقه مرخص شده تا کنون گفت: بخشی کمیسر دکتر دیپاک Mhaisekar.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>