‘تنبیه با شلاق’: پرو دهقان شبه نظامیان دل کردن خشن عدالت در coronavirus مبارزه

پرو دهقان گردان که از چند دهه پیش مبارزه چپ گروه های شورشی در حال حاضر به طور آهسته از خشن عدالت در یک پیشنهاد به سرعت گسترش رمان coronavirus در آند کشور است که در منطقه دوم بیشترین تعداد از موارد پس از برزیل.

منتخب جامعه شبه نظامیان که در زمان عادی حل های عجیب و غریب موارد از خیانت, سرقت از جوجه ها و یا پس از رفتن بد رفتار شهرداران قضات و سایر مقامات می گویند آنها در حال حاضر استفاده از شلاق برای مجازات کسانی که شکستن قرنطینه.

“با توجه به جرم و شما می توانید تنبیه با شلاق,” Aladino Fernŕndez رئیس جمهور از یک گروه در شمال منطقه کوهستانی از Cajamarca, به رویترز گفت با تلفن. “یک جرم جدی خواهد بود حدود 15 ضربه شلاق.”

پس از ایجاد خود را در 1970s شبه نظامیان گسترش در سراسر این کشور در روستایی کوهستانی و مناطق که در آن کمی وجود دارد که دولت در امور اجرایی. در شهرستانها و مناطق شهری پلیس و قضات اجرای قانون و نظم است.

پس از coronavirus قرنطینه اعلام شد در ماه مارس دهقان گردان در کجمرکا بسته های منطقه ای خود را از مرزها و تحمیل انزوای اجتماعی اقدامات است که نگهداری موارد در منطقه کم با بیش از 1000 تشخيص عفونت.

در جنوب منطقه پونو با 1.2 میلیون نفر جمعیت وجود داشته است 526 عفونت و 9 مرگ و میر. در آن منطقه از شبه نظامیان نیز در زمان کنترل پس از شروع مستند.

“برای یک فرد صحیح خود را با توجه به پدربزرگ و مادربزرگ های ما آن را به سه ضربه شلاق آن را به یک عدد عجیب و غریب. اگر این دو فرد نیست درست خود است که به اعتقاد” گفت: Vinter Apaza رئیس یک گروه محلی.

در حالی که منتقدان می گویند این گروه بیش از استفاده از خشونت در این یگان فعالیت های به رسمیت شناخته شده تحت پرو قانون پس از آنها نقش مهمی در دهه های پیش مبارزه با چپ مائوئیست شورشیان شناخته شده به عنوان درخشان مسیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>