پنجاب دولت. متوقف اواسط روز غذا مدعی Cong. MP Bajwa

کنگره Rajya سبها MP Partap Singh Bajwa روز پنج شنبه در نامه ای به پنجاب وزیر Amarinder سینگ گفته است که با وجود دیوان عالی کشور بخشنامه اصرار متحده به ادامه اواسط روز غذا طرح در طول COVID-19 مستند, مدارس دولتی ارائه نشده است جیره به 13 لاخ دانش آموزان پس از 15 آوریل سال 2020 است.

آقای Bajwa گفت: در ابتدا foodgrain تحویل داده شد به درب خانه این دانش آموزان به مدت 24 ماه (مارس 23 مارس 15) اما پس از آن هیچ توزیع انجام شده است و هیچ دستورالعمل داده شده به مدارس در این زمینه است. او خواستار آن شدند که دولت پنجاب رزومه اواسط روز غذا طرح در مدارس بلافاصله.

اما مدرسه وزیر آموزش و پرورش Vijay Inder singla sv (sv) در بیانیه ای گفت: “مغذی ترین وعده غذایی اواسط روز است که به طور مداوم ارائه به عنوان بسیاری از 15.79 لاخ دانش آموزان از مدارس دولتی در سراسر پنجاب.”

معلمان نقش ستایش

او اضافه کرد که “هر چند این تلاش ها مانع شده است با توجه به گسترش COVID-19 تعهد و غیرت معلمان را ساخته اند آن را ممکن است برای مقابله با این وضعیت”.

آقای singla sv (sv) گفت که با وجود مواجهه با بسیاری از شانس به علت بی سابقه ای همه گیر معلمان انجام شده است و یک کار ستودنی در نظر گرفتن کلاس های آنلاین توزیع کتاب جدا از foodgrains در آستان هر دانش آموز واجد شرایط.

وزیر گفت که 8,262.23 متریک تن (MT) از foodgrains فرستاده شده اند به مدارس برای تحویل به دانش آموزان برای اولین بار مالی سه ماهه از جلسه علمی 2020-21.

او اضافه کرد که برای سه ماهه دوم (20 ژوئیه-سپتامبر 20), تخصیص 11,974 تن نیز تایید شده است.

آقای singla sv (sv) گفت: “مقدار ₹37.26 کرور به عنوان پخت و پز هزینه شده است تحریم توسط دولت است که به توان منتقل شده به حساب ذینفع دانش آموزان به عنوان در هر دستورالعمل گذاشته شده توسط اتحادیه دولت است. به عنوان برخی از دانش آموزان نمی هر گونه عمل حساب بانکی در اطراف ₹14 کرور دروغ است با مدارس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>