پنجاب کاهش درآمد به ₹396 کرور برابر برآورد ₹3,360 کرور

پنجاب وزیر Amarinder سینگ در روز چهارشنبه گفت: با تمام درآمدهای مالیاتی خشک شده و تنها 1.5 درصد از این صنعت در حال حاضر عملیاتی دولت در ماه آوریل دریافت کرده است تنها ₹396 کرور برابر برآورد درآمد حاصل از ₹3,360 کرور.

میخ آوریل کمبود درآمد برای دولت در 88% ارشد وزیر گفت که در پنجاب شد و در مواجهه با یک وضعیت دشوار مالی بود که مرکب و عدم وجود کمک از دولت مرکزی است.

او شرکت در یک کنفرانس ویدیویی از وزرای ارشد از کنگره-حکومت متحده با پارتی رئیس جمهور سونیا گاندی همراه با مانموهان سینگ و راهول گاندی.

“به عنوان برابر برآورد درآمد حاصل از ₹3,360 کرور برای مارس تنها ₹396 کرور دریافت شده در طول ماه. علاوه بر این دولت در مصرف برق نیز کاهش یافته است 30 ٪ روزانه از دست دادن ₹30 کرور در مجموعه ای از تعرفه برق به دولت پنجاب قدرت شرکت با مسئولیت محدود. همچنین دولت GST معوقه از ₹4,365.37 کرور به حال پرداخت شده توسط دولت هند” او گفت:.

گزارش اولیه این گروه از کارشناسان به رهبری Montek سینگ Ahluwalia های اقتصادی و صنعتی احیای دولت بود به احتمال زیاد برای دریافت شود در سه ماه. آن را یک ماه دیگر و پس از آن به اصلاح و نهایی همان گفته آقای Amarinder.

او گفت که با وجود بحران مالی دولت وی متعهد به آماده شدن جامعه برای مدیریت و شامل COVID-19. او همچنین در نظر گرفتن هر مرحله ممکن است به روز رسانی و تنظیم مجدد دولت به سیستم بهداشت و درمان برای پاسخگویی به چالش های همه گیر.

طبقه بندی مناطق

این وزیر بود از این نظر که این تصمیم در طبقه بندی مناطق به عنوان قرمز و نارنجی و یا سبز باید به سمت چپ به کشورهای که به نوبه خود می تواند authorise معاون کمیسیون برای مشخص شدن همان با توجه به واقعیت.

در حال حاضر پنجاب دارای چهار مهار مناطق و چهار منطقه قرمز منطقه. پانزده ولسوالی ها در منطقه نارنجی و سه باقی مانده مناطق سبز.

رئیس جمهوری گفت: تا به حال شده افزایش موارد در پنجاب پس از پنجابی ها ساکن خارج از کشور آمده بود از راجستان و ماهاراشترا.

از 4,200-عجیب و غریب از افرادی که تا به حال در بازگشت از ناندید, 969 تا به حال آزمایش مثبت هر چند تنها 23 از آنها را علامت. برخی از نتایج انتظار, او گفت:, و اضافه کرد که سنبله به شمار می رود با این وضعیت ثبات در آینده سه تا چهار روز و پس از تست از عودت کنندگان تکمیل شد.

رئیس جمهوری همچنین هشدار داد که خطر گسترش عفونت در دولت از آن بازگشت به ویژه کارگران از بازگشت از خلیج فارس در شلوغ کشتی. چهار کشتی مهاجران عمدتا کارگران بودند و انتظار می رسند در چند روز آینده در حالی که اولین هواپیما با NRIs بود و انتظار می رود برای رسیدن به پنجاب در روز پنج شنبه گفت.

آقای Amarinder گفت: حدود 20 ، 000 مسافران بین المللی انتظار می رود به بازگشت به پنجاب در بعد از 3-4 هفته, در علاوه بر این به حدود 12000 که تا به حال ثبت نام برای بازگشت از کشورهای دیگر. همانطور که برای کارگران مهاجر که مایل به بازگشت از پنجاب به خود بومی متحده گفت: حدود 10 لاخ تا به حال ثبت شده است. از این 85 درصد متعلق به, Uttar Pradesh و بیهار.

دولت را تحریم کرده است ₹35 کرور ارائه می شود برای سفر با قطار هزینه این کارگران, او گفت:, و اضافه کرد که سه قطار چپ در مارس 5 برای U. P. و Jharkhand. شش بیشتر شد برای برنامه ریزی مه 6.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>