پنجاب به چالش منظور اجازه می دهد خصوصی مدارس به جمع آوری شهریه

دولت پنجاب را به چالش خواهد پنجاب و هاریانا دادگاه عالی به منظور اجازه می دهد خصوصی مدارس به جمع آوری شهریه دوره مستند, وزیر آموزش و پرورش Vijay Inder singla sv (sv) گفت: در روز چهارشنبه.

عدالت Nirmaljit Kaur در یکشنبه مجاز مدارس خصوصی برای جمع آوری شهریه “صرف نظر از ارائه کلاس های آنلاین” برای دانش آموزان در طول مستند دوره است. دادگاه همچنین مجاز مدارس به جمع آوری هزینه اخذ پذیرش. اما آن را مهار مدارس از افزایش هزینه برای 2020-21 و خواسته آنها را به اتخاذ 2019 – 20 ساختار هزینه.

“دولت پنجاب موارد بالا تصمیم دادگاه است اما به دلیل تاثیر نامطلوب این مستند در معیشت مردم, دولت خواهد شد درخواست تجدید نظر به دو قاضی نیمکت…” آقای singla sv (sv) گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا. “در جهت منافع همه طرف های درگیر در این مورد, مانند, پدر و مادر, معلمان کارکنان و مدیران مدرسه دولت را در یک فایل نامه ثبت اختراع درخواست تجدید نظر (LPA) قبل از دو قاضی نیمکت در دو یا سه روز” او گفت:.

یک نامه ثبت اختراع درخواست تجدید نظر (LPA) را می توان ثبت شده توسط درخواست کننده در برابر یک تصمیم یک قاضی قبل از دیگر نیمکت از همان دادگاه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>