پنجاب تیم اول دانشگاه یا دانشکده راه اندازی منحصر به فرد COVID-19 سایت

به مبارزه با رمان coronavirus با معتبر اطلاعات مرکزی دانشگاه پنجاب, Bathinda (CUPB) راه اندازی کرده است یک منحصر به فرد COVID-19 اطلاعات پورتال وب که در آن ادعا شده است اکثر اطلاعات معتبر و منابع برای مراجع تحقیق و درک درستی از این پدیده است.

دانشگاه معاونت R. K. Kohli گفت که پورتال را با ارائه اطلاعات معتبر به دانشمندان و پزشکان و مدیران mediapersons بوروکرات ها و دیپلمات.

“CUPB COVID-19 پورتال اطلاعات به روز خواهد شد به طور خودکار خواهد شد که با ارائه اطلاعات معتبر و رسمی منابع مربوط به جهانی COVID-19 روز رسانی هند COVID-19 داشبورد بهداشت دستورالعمل های صادر شده توسط WHO و سازمان های دیگر COVID-19 پژوهش در بودجه, جزییات PM-مراقبت صندوق و سایر اطلاعات ضروری است که می توان با مراجعه به https://cupcovid19.info” او گفت:.

“در طول بحران جاری مردم نه تنها در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر اما همچنین یک infodemic با توجه به مقدار کافی از تایید شده و تایید نشده اطلاعات مربوط به COVID-19 موجود در اینترنت. این پورتال است که تلاش برای کامپایل گسترده و پراکنده تا به تاریخ و اطلاعات مربوطه را در یک پلت فرم واحد برای تسهیل محققان و دانشجویان و همچنین به عنوان مشترک ، این پورتال به عنوان یک دروازه برای بررسی بودجه تحقیق, پژوهش, انتشارات, جهانی, به روز رسانی, دولت, اطلاعیه ها و بهترین استراتژی به ضرب و شتم COVID-19” آقای Kohli گفت.

آقای Kohli اضافه شده است که پورتال را تشویق دانشمندان به همکاری برای pathbreaking پژوهش در COVID-19 و کمک به پزشکان اقامت به روز شده با جهانی بهداشت روز رسانی از منابع معتبر اطلاعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>