Puri Jagannadh الهام بخش به صورت انفرادی Brathuke بنابراین بهتر ” می گوید: مدیر Subbu

پرستو, مدیر , انفرادی brathuke بنابراین بهتر Subrahmanyam حال تغییر نام خود را به ‘Subbu’ پس از Pawan Kalyan نام در فیلم Thammudu که منتشر شد در سال 1999. چنین بود Subbu را شوق برای فیلم. در طول روزهای مدرسه خود را با الهام از Uday Kiran را فیلم Subbu حتی یک داستان نوشت و ارسال آن به مدیر تجا نتیجه انتقال به پدر و مادر خود را مورد علاقه خود را نهفته در فیلم. او تصمیم به انجام مهندسی خود را در حیدرآباد به طوری که او می تواند به صنعت فیلم.

شخصیت تاب

در حال حاضر با فیلم , از خود راضی brathuke بنابراین بهتر است برنامه ریزی شده برای ماه مه انتشار Subbu معتقد است این یک نتیجه از خود انجمن و مطالعه مردم از خواندن هر کتاب. تبلیغی را نشان می دهد سای دارام Tej goading جوانان به اقامت تک ایستاده در مقابل از عکس های معروف رهبران مانند Narendra Modi, R Narayana Murthy,Vajpayee Lata Mangeshkar. خود را به نقطه که همه آنها معروف شد در زمینه های خود را زیرا آنها از لحاظ احساسی درگیر و باقی مانده تنها. Subbu می افزاید: “مدیر Puri Jagannadh است از همسایه ما ایجاد کرد و بنابراین ما او را به ما الهام کرد و به دنبال او و آرمان خود را. همان راه قهرمان در این فیلم طول می کشد آیکون ها پشت سر او در پوستر به عنوان الهام بخش است. عشق در اواخر شب متون اتلاف وقت در تحت تاثیر قرار دادن مردم است پرداخته است. پیچ و تاب وجود دارد در شخصیت و من نمی خواهم به فاش کردن آن را در این مرحله است. اگر وجود دارد هیچ دختری هیچ godava و هیچ گلا در زندگی ما و این مرحله می آید به همه در زمان خاص در زندگی است. شما متوجه خواهد شد چه منظور ما پس از یک استراحت. من دوستان متاهل نگه داشتن به من گفتن که من باید قرار ازدواج به عنوان طولانی به عنوان من می توانم.”

‘وقت آن است که’

صحبت در مورد سفر خود را Subbu اطلاع داد که همه چیز شروع به دنبال برای او هنگامی که او نقل مکان کرد و به فیلمبردار Rasool تیم کردم و به نوشتن خود را اداره و نیز مشغول به کار به عنوان دستیار DoP و سپس تبدیل به یک دستیار مدیر در Ooseravelli به عنوان دستیار DoP و به عنوان یک مدیر دانشیار به Bommarillu Bhaskar را اونگل گتا و Virinchi Verma Majnu. پست Majnu و Nannu Dochukundavateاو به دست اورد اعتماد به نفس و تصمیم گرفت از آن زمان برای او به طور مستقیم یک فیلم و شروع به کار در یک داستان.

تجربه او انباشته به گمان او به اندازه کافی با مشکلات و پیدا کردن راه حل در فیلمسازی. “هیچ یک قاشق خوراک شما را به یک ابتکار عمل و نشان می دهد که شما علاقه مند به کار در یک دپارتمان خاص. ما باید برای نگه داشتن چشم و گوش باز به درک هر چیزی که از هر مدیر از جمله خود vibes می گوید:” Subbu.

داستان به صورت انفرادی brathuke… بود یک شاخه از یک ایده او را دیدم در یوتیوب. “بسیاری از حوادث که اتفاق افتاده است در تصویری که تا به حال در زندگی من اتفاق افتاده و من به آن متصل فورا. وجود دارد بیش از حد بسیاری از مدیران و ستاره ها به بسیاری از گزینه های این روز است. برای من تهیه کننده Bapineedu یک برکت و رحمت است. او دوست داشت داستان من و آن را در زمان به جلو است.”

Subbu است که همه ستایش ها برای فیلمبردار Dileep. “او شگفت انگیز با کیفیت از نشان دادن تصاویری در زیبایی راه و مدیر موسیقی Thaman تحویل موسیقی خوب. انفرادی brathuke بنابراین بهتر است یک پیام است که ساده و مستقیم. آن را ردیابی زندگی یک جوان که معتقد است در چنین فلسفه” می افزاید: Subbu.

این فیلم انتشار در مارس 1 و Subbu می خواهد برای دیدن در تئاتر در ویساکاپاتنام جایی که او صرف بیشتر از روز خود را جوانتر از تماشای فیلم در Jagadamba تئاتر و جاهای دیگر.در نهایت Subbu می گوید ضربه بودن یک مدیر در یک هواپیما های مختلف “من به یاد داشته باشید کسی که گفت: در مصاحبه ای که برهما نگه داشته و چند نفر کنار در هنگام ایجاد جهان و این افراد فیلم مدیره. آنها به ایجاد یک جهان موازی از سرگرمی و فرار از واقعیات برای مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید