پوتین درب باز می شود به تغییراتی که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت تا 2036

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه در را باز کرد به تغییر قانون اساسی است که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت تا 2036 اگر او تصمیم به انجام این کار گفت: او تا به حال سوء ظن در مورد اصلاحات قانونی.

آقای پوتین که در ماه ژانویه پرده برداری تکان عمده روسیه سیاست و قانون اساسی تعمیرات اساسی مورد نیاز است که در قانون اساسی به مرحله در سال 2024 زمانی که دوم خود را پی در پی و چهارم ریاست جمهوری به پایان می رسد.

اما پرداختن به دومای دولتی این مجلس آقای پوتین روز سه شنبه به آنچه او پیشنهاد شد و او تمایلی برکت به پیشنهاد تغییر قانون اساسی خواهد بود که به طور رسمی تنظیم مجدد دوره ریاست جمهوری خود را شمارش به صفر است.

“پیشنهاد برای حذف محدودیت برای هر فرد از جمله رئیس جمهور کنونی … در اصل این گزینه امکان پذیر خواهد بود اما به یک شرط – اگر دادگاه قانون اساسی می دهد یک حکم رسمی که چنین متمم نمی خواهد در تضاد با اصول و مفاد اصلی قانون اساسی” آقای پوتین گفت.

این حرکت اگر به تصویب رسید و حمایت در سراسر کشور رای در آوریل اجازه می دهد او را به خدمت یکی دیگر از دو پشت به پشت شش سال نظر. اگر او تصمیم به انجام این کار و بهداشت و انتخابات و اقبال اجازه او می تواند به ماندن در اتاق تا 2036 که در آن نقطه او خواهد بود 83.

سابق KGB افسر آقای پوتین 67 خدمت چهار ریاست جمهوری شرایط در مجموع و نیز انجام شده روی لئامت دادن به عنوان نخست وزیر مسلط سیاسی روسیه چشم انداز برای دو دهه بوده است.

منتقدان او را متهم کرد از توطئه برای استفاده از تغییرات در قانون اساسی برای گسترش حکومت خود را فراتر از 2024. آقای پوتین مشخص نیست چه برنامه های او بعد از این تاریخ با این حال اما گفت که او به نفع شوروی عمل از داشتن رهبران برای زندگی که می میرند ،

آقای پوتین به نظر می رسد قبل از مجلس در روز سه شنبه پس از Valentina Tereshkova یک نماینده مجلس از حزب حاکم روسیه ناعادلانه و اولین زن در فضا گفت: در مجلس او پیشنهاد اصلاح قانون اساسی در راه است که خواهد تنظیم مجدد دوره ریاست جمهوری خود را شمارش به صفر است.

این پیشنهاد در آمد که در مجلس بررسی شد و در حال آماده شدن برای رای دادن در آقای پوتین قانون اساسی لرزش در آن دوم از سه خوانش چیزی آن را بعدا انجام داد تصویب آن است.

یکی دیگر از حزب حاکم مجلس در روز سه شنبه پیشنهاد برگزاری ضربه محکم و ناگهانی انتخابات مجلس در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر 2021 هنگامی که قانون اساسی اصلاح شد و از راه.

آقای پوتین سرد بود که ایده این گفته او را دیدم بدون نیاز به نگه برگزاری انتخابات اگر هیچ اختلاف سیاسی موجود در مجلس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>