PVR به کاوش اجتماعی فاصله خود در تئاتر پس از مستند

PVR, بزرگترین تئاتر زنجیره ای در هند است که به دنبال در صندلی فاصله در آن سالن به عنوان یکی از خارج از جعبه راه برای اطمینان از مخاطبان احساس امنیت در مورد بازگشت به سینما پس از coronavirus مجبور مستند است می گوید PVR سینما مدیر عامل Gautam Dutta.

علاوه بر معرفی اجتماعی فاصله در بلیط رزرو سطح — خداحافظی برای لحظه ای به اشتراک گذاشته پاپ کورن و دست در دست به عنوان بخشی از تجربه تماشای فیلم — ضبط و پخش خواهد شد و همچنین پاکسازی آن تئاتر و آموزش آن به کارکنان Dutta گفت PTI.

“ما در حال برنامه ریزی تعدادی از چیزهایی که از sanitising ما سینما را به آینده با یک ویژگی که در آن ما را فراموش اجتماعی فاصله در سینما است. برای مثال اگر شما رزرو دو بلیط ما را ترک خواهد کرد و یک صندلی و کتاب بعدی” او توضیح داد.

“این خواهد بود که برای یک زن و شوهر از هفته ها یا شاید ماه تا مردم احساس راحتی دوباره,” او اضافه شده است.

“بسیاری از مسائل در حال انجام است برای به دست آوردن دوباره اعتماد به نفس و دادن مخاطبان اطمینان است که سینما به عنوان امن یک گزینه به عنوان هر چیز دیگری. ما در حال برنامه ریزی بسیاری از کوچک و بزرگ همه چیز از آموزش به sanitisation. ما در حال صحبت کردن با پپسی که آیا ما می توانیم تنها به فروش قوطی. من اصلا چقدر از آن را دریافت و اجرا شده اما واقعیت این است که بسیاری از خارج از جعبه فکر می افتد” Dutta گفت.

این شرکت آغاز شده است که در سال 1997 به اجرا در سینما مدار شامل 841 صفحه نمایش در 176 خواص در 71 شهرستانها در هند و سریلانکا خدمت بیش از 100 میلیون بیننده در سال است.

این اولین بار است که درآمد به طور کامل خشک Dutta گفت: به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد جهان با بیش از یک میلیون نفر و بیش از 59,000 مرگ و میر. هند که در آن بیماری آلوده بیش از 2900 نفر و ادعا کرد حداقل 68 زندگی شده است تحت سه هفته در سراسر کشور مستند از مارس 24.

او توضیح داد که این گروه گرفته شده بود داوطلبانه تصمیم به تئاتر حتی قبل از دولت اعلان: “هرگز در تاریخ ما از 21 سال های طولانی سینماها تعطیل به طور کامل. مانند هر کار دیگر ما از طریق یو پی اس و فراز زندگی از نظر درآمد اما ما تا به حال هرگز تصور ما درآمد را بخوانید صفر است. و آن را نه فقط ما جهان بیش از محتوای منتشر کردم نهفته است. به طور کلی این یک وضعیت دشوار.”

Dutta همچنین ابراز امیدواری کرد که کسب و کار از جمله سینما را به آرامی به عقب بر گردیم به حالت عادی پس از مستند برداشته شده است. او می گوید: “مردم در سطح ارشد در شرکت تصمیم گرفته بود به طور داوطلبانه قطع پرداخت به عایق حداقل دستمزد کارکنان. اولین تماس گرفتیم و این اتفاق افتاد ارگانیک بود که هر رهبر مطرح شده دست خود را و گفت: بار آمده است به کمک. بنابراین ما در زمان 50 درصد کاهش مدیریتی. ما همچنین عایق ما حداقل دستمزد کارکنان. از لحاظ فنی وجود دارد دستمزدها هیچ دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود در سینما سطح تا کنون.”

اما این وضعیت در حال تغییر است Dutta هشدار داد.

“این چیزی است که موظف است در طول این دلیل که ما واقعا نمی دانند که چگونه گسترده این مشکل است و وقتی که ما را وادار به باز کردن سینما. اگر مستند وضعیت بهتر است و ما در یک موقعیت برای شروع به باز کردن سینماها, ما خواهد ماند که با ایستادن,” او اضافه شده است.

در نظر او هیچ کس نمی خواهد از دست دادن شغل و حتی اگر مشکل باقی می ماند برای چند ماه آینده. وجود دارد می تواند حقوق و دستمزد کاهش در طول راه به دلیل آن است که یک تیم بزرگ و او افزود که این وضعیت می تواند ارزیابی پس از مستند است.

وجود دارد که مردم از ترس ممکن است بازگشت به تئاتر بلافاصله و بسیاری حتی ممکن است جلوگیری از رفتن به سینما به طور کامل به عنوان آنها تبدیل به جریان سیستم عامل: باید mutilplexes بود نگران است ؟

“اگر هر چیزی, جریان, سیستم عامل, تا اشتها برای محتوا. در آخرین روز از عملیات قبل از مستند آمد به اثر دو لاخ مردم جریان PVR به سینما در سراسر کشور با تنها 50 درصد از تئاتر عملیاتی در زمان. افرادی که در خانه نشسته را یک بازو یا پا به بیرون از خانه های خود. ما موجودات اجتماعی هستند و می خواهم به بیرون بروید. ما نمی گویند ما در کسب و کار سینما به ما می گویند ما در کسب و کار خارج از خانه, سرگرمی و آن را رشد خواهد کرد الان نه بعد از آن همیشه” Dutta پاسخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر