Pvt. مدارس در چهار منطقه به افزایش هزینه ها در این سال

مدرسه خصوصی مدیریت در Mysuru, مندیا, Chamarajnagar و Kodagu منطقه تصمیم گرفته اند به افزایش هزینه ها در این سال با در نظر COVID-19 همه گیر و استقبال دولت تصمیم به ممنوعیت زنده کلاس های آنلاین برای دانش آموزان تا کلاس 5.

این CBSE, ICSE و دولت هیئت مدیره مدرسه خصوصی مدیریت انجمن (CISPMAM) در روز جمعه گفت: این مدارس در چهار منطقه تا به حال مخالف آموزش آنلاین و تصمیم گرفته شده در برابر ترویج آموزش آنلاین از LKG به کلاس 7 بیش از این وقفه ناشی از در بازگشایی مدارس.

این CISPMAM در بیانیه ای گفت: در اینجا است که دولت باید در برابر مدارس که توسل به کلاس های آنلاین با وجود این ممنوعیت است.

Sudhakar S. Shetty, رئيس جمهور, CISPMAM گفت: کلاس های آنلاین برای کودکان شدند نه عاقلانه آن را به عنوان ممکن است در نتیجه استرس های روانی در میان آنها است. “آن (کلاس آنلاین) ممکن است بر سلامت کودکان در دراز مدت علاوه بر ایجاد استرس به چشمان خود را بیش از قرار گرفتن در معرض مداوم به ابزارهای الکترونیکی مانند لپ تاپ و یا تلفن های هوشمند است. بیش از یک دوره از زمان استرس به چشم ممکن است باعث مشکلات بینایی و همچنین,” او گفت.

‘نقش محوری’

آقای شتی گفت: مدارس خصوصی بود بازی یک نقش محوری در سیستم آموزش و پرورش در این دولت با بیش از 23 لاخ کودکان به دنبال آموزش آنها را به عنوان برابر 40 لاخ کودکان گرفتن آموزش و پرورش در مدارس دولتی.

“در راه خصوصی مدارس کاهش فشار بر دولت است. این کار بیش از 3 لاخ مردم است. دولت و وزیر آموزش اولیه و ثانویه باید خصوصی موسسات آموزشی به اعتماد به نفس و تصمیم گیری پس از مشاوره با آنها” او پیشنهاد کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید