قدیر علی Baig تئاتر بنیاد فراهم می کند امداد رسانی به تئاتر حرفه ای در هشت ایالت

تئاتر حرفه ای در سراسر کشور شده اند بدترین ضربه مالی با توجه به مستند. این قدیر علی Baig بنیاد تئاتر گرفته شده تئاتر حرفه ای در هشت ایالت از هنرمندان مرحله صنعتگران و قوالی خوانندگان به نجاران مجموعه کارگران و fabricators در زیر بال خود را.

گرفتن کمک از تحویل خدمات مانند آمازون بنیاد رانندگان و کارکنان اداری بنیاد بوده و قادر به ارسال سراسر مواد غذایی دارو و ملزومات دیگر به مناطق دور مانند Lingampally, Falaknuma, Tarnaka, Chintalmet و Ranga Reddy منطقه در حیدرآباد. این بنیاد نیز رسیده و با تامین به خانواده ها در هفت ایالت دیگر —راجستان تا دهلی شورای ملی مقاومت, Maharashtra, Tamil Nadu, بیهار و کارناتاکا. این بنیاد در تلاش است برای رسیدن به حمایت خود را به طور منظم و مرحله کارگران در انگلستان و فرانسه است.

با سپاس

“ما در حال جشن سالگرد 15 از قدیر علی Baig تئاتر بنیاد می گوید:” محمد علی Baig. “قدیر علی Baig سحاب‘s تولد سالگرد سقوط در ژوئن 3. این قدیر علی Baig جشنواره تئاتر رفت و بین المللی در سال گذشته برگزار شد در لندن و دبی و سنگاپور. جدید ما بازی پدر من خود را پاك سيدالشهدا (شامل موهان Agashe همسرم نور و من) است که در مورد زندگی گذشته نظام میر عثمان علی خان دیده می شود از طریق چشم از دخترش Shehzadi پاشا. بازی premièred در قدیر علی Baig جشنواره تئاتر در حیدرآباد و برنامه ریزی شده بود برای آن انگلستان هنوز در لندن این مه. نشان می دهد نیز برنامه ریزی شده در روسیه و ترکیه که همه رو به تعویق افتاد با توجه به COVID-19.”

Baig تصمیم به افتخار حافظه از پدر خود و تئاتر افسانه قدیر علی Baig با نشان دادن قدردانی برای همه, تئاتر, هنرمندان, تکنسین ها و صنعتگران. “ما تصمیم گرفت تا دوباره channelise منابع از خارج از کشور ما جشنواره تئاتر بین المللی هنوز برای رسیدن به نیازمندان است.”

بازیگر و کارگردان تاکید می کند که این تلاش این است که نمی توان به عنوان دوله یا خیریه. “تئاتر پزشکان در حال احترام به مردم است. این تنها راه ما را از گفتن ” با تشکر از شما به آنها را برای ساخت تئاتر ما رسیدن به مخاطبان در چهار قاره.”

بنیانگذار و رئیس بگوم راضیه Baig بنیاد می گوید: “آن را به مطمئن شوید که خانواده هایی که بخشی از برادری در سراسر جهان در حال مراقبت از گرفته شده با نهایت کرامت طی این بار تلاش. آن است که یک راه برای اطمینان از پایدار امرار معاش آنها به عنوان کمک به ما در ایجاد سحر و جادو در مرحله 365 روز سال در سطح جهان است.”

ارسال مواد غذایی به مکان های از راه دور در راجستان, West Bengal, فرانسه و انگلستان قدیر علی Baig بنیاد تضمین کرده است لوازم ضروری برتر از همه است. “ما باور داریم که تئاتر نه تنها فراتر هنری مرزهای بلکه اجتماعی و اقتصادی و سیاسی مرزهای” Baig نتیجه می گیرد.

پاسخ

این تلاش دریافت ستایش از هنرمندان تئاتر در سراسر کشور است. K. Chary, تئاتر, بازیگر از چنای شگفت زده شد وقتی که یک روز صبح یک محموله بزرگ از مواد غذایی را از بنیاد تحویل داده شد در خانه اش توسط آمازون. “برای هفته اول, من در حال اجرا در اطراف منطقه به خرید مواد غذایی برای خانواده اما همه مغازه ها بسته شدند و اما به لطف این بسته مراقبت از Baig آقا را بنیاد خانواده می تواند زنده ماندن این دو ماه.”

صابر Ayaz مشهور qawwal ساکن در شهر حیدرآباد رفت و تمام راه را به پایه و اساس. “من گروه درآمد در روز به صورت روز و طول می کشد مراقبت از من و خانواده ما. برگشتم با ملزومات کافی به آخرین ما برای یک ماه.”

طراح الماس زندگی می کند که در دباغی جاده بنگلور و پدرش که در همان حرفه ای بودند با کمک بنیاد در طول این مستند. “ما نمی توانیم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی!”, می گوید: Almas.

Bhutte خان رئيس جمهور از سازمان های غیر دولتی Dharihar Lok کالا در برمر منطقه راجستان گفت: “ما یک سازمان از 600 خانواده های سنتی Manganiyar خوانندگان و Kalbeliya رقصنده در راجستان برای هشت نسل و مدیون قدیر علی Baig تئاتر بنیاد برای حمایت از این خانواده ها با جیره کیت. برای یک دهه و نیم, ما انجام شده در تئاتر عینک از Baig بنیاد در نقش مانند Resham کی Dor. پایه پولی و ملزومات حمایت از ما بوده است و سازگار به خصوص در طول مستند. حمایت خود را بسیار ارزشمند است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>