کوانتاس به قطع 6,000 مشاغل با توجه به شیوع ویروس

خطوط هوایی کوانتاس Ltd گفت: این axing حداقل 20 درصد از نیروی کار خود را و برنامه ای برای افزایش به $1.30 میلیارد دلار از سهام به عنوان بخشی از اقدامات شدید در پاسخ به کروناویروس بحران است.

استرالیا شرکت هواپیمایی نیز گفت: آن را زمین 100 هواپیما تا 12 ماه و برخی دیگر نیز بازنشسته آن شش-قوی باقی مانده شرکت بوئینگ 747 در ناوگان بلافاصله شش ماه جلوتر از برنامه.

“ما باید موقعیت خودمان را برای چندین سال زمانی که درآمد بسیار پایین تر خواهد بود,” کوانتاس اجرایی آلن جویس در بیانیه ای گفت: جزئیات یک برنامه سه ساله است که هزینه دلار استرالیا 1 میلیارد دلار به پیاده سازی. “و این به معنی تبدیل شدن به یک بسیار کوچکتر هواپیمایی در کوتاه مدت است.”

همراه با دیگر شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان کوانتاس است که مبارزه در برابر یک کاهش در تقاضا پس از کشورها از جمله استرالیا بسته مرزهای خود را به سعی کنید حاوی جهانی همه گیر.

استرالیا مقامات گفته اند که این کشور بعید است که باز به مسافران بین المللی تا سال آینده اگر چه آنها را در نظر آرامش بخش ورود قوانین برای دانش آموزان و دیگر دراز مدت بازدید کنندگان است.

کوانتاس گفت: آن قطع خواهد شد حداقل از 6 ، 000 موقعیت در میان آن 29,000 کارکنان در حالی که یکی دیگر از 15,000 کارکنان باقی خواهد ماند ایستاده بود پایین به طور موقت به خصوص کسانی که در ارتباط با عملیات بین المللی تا بیشتر پرواز می گرداند.

هواپیمایی را یک اختلال اتهام به دلار استرالیا 1.4 میلیارد ارتباط بیشتر با ناوگان خود را از 12 ایرباس SE A380s داده معناداری وجود دارد عدم قطعیت به عنوان زمانی که آنها دوباره پرواز.

جویس موافقت کرده است که برای اقامت به عنوان رئیس اجرایی حداقل تا ژوئن سال 2023 به عنوان بخشی از طرح هزینه آن بیشتر خواهد شد به سیستم وارد شده در سال پایان 30 ژوئن 2021.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>