مدرک تحصیلی دوره یخ حرکت هوشمند: Anju

با هر روز جدید آوردن یک بار تازه از نگرانی در اخبار انجو بابی جورج احساس جهانی دو و میدانی’ تصمیم به توقف بازی های المپیک تحصیلی دوره به مدت هشت ماه تا نوامبر 30, حرکت عاقلانه است.

“آنها این است که به احتمال زیاد از بازی مصرف مواد مخدر در طول Coronavirus دوره پس از dope-تست نمی تواند سفر به خارج از رقابت در آزمون با توجه به مستند در بسیاری از مکان ها گفت:” انجو این کشور تنها در مسابقات قهرمانی جهان مدال با پرش بلند برنز در سال 2003 در پاریس در یک چت با هندو از بنگالور در روز چهارشنبه.

“ورزشکاران به راحتی می توانید پنهان در جایی در حال حاضر مواد مخدر و واجد شرایط برای بازی های المپیک و بعدا می توانید آمد تا با عملکرد بهتر.”

نگرانی بزرگ

آنجو, رئیس, هندی, المپیک, انجمن ورزشکاران کمیسیون نشان داد که پیش بینی مسئله بزرگ بود نگرانی در زمانی که مدرک تحصیلی دوره پسوند مورد بحث قرار گرفت به تازگی.

“ما تا به حال باهم تماس بین ورزشکار کمیسیون از کشورهای مختلف تا پایان ماه مارس است. همه ما نگران بودند که متقلب می تواند به نفع. که می تواند یک دلیل که چرا آنها بازگشایی المپیک صلاحیت درب در دسامبر,” او گفت:.

“ما احساس می کنیم که تست مناسب اتفاق خواهد افتاد و تنها از ژانویه سال آینده است. به حدی که منصرف پیش بینی بازی همه جا… حتی در هند است.”

انجو احساس می کند که آن را نمی خواهد بود مناسب برای انجام مسابقات ملی قبل از المپیک صلاحیت درهای باز در ماه دسامبر.

“اگر وجود دارد هیچ صلاحیت شانس من فکر نمی کنم آن را می تواند عاقلانه برای انجام مسابقات ملی. و نگاه در راه Coronavirus در حال گسترش در کشور فکر نمی کنم ورزشکاران می تواند زمان کافی به قطار در صورتی که مسابقات در ماه سپتامبر یا اکتبر.

“در حال حاضر ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از روز این وضعیت را گسترش دهد و زمانی که آنها می توانند آزادانه حرکت از یک مکان به مکان دیگر. پس ورزشکاران باید برای مسافرت های زیادی برای مسابقات ما باید مراقب باشید در مورد همه این چیزها. هیچ چیز می تواند مهم تر از ایمنی و سلامت ورزشکاران ما.”

ستاره مانند بلند, بلوز, M. Sreeshankar, پرتاب نیزه, پرتاب کننده Annu Rani و ور رفتن معمولا Tajinder Pal Singh in tights خواهد بود در میان کسانی خواهد شد که با نگرانی منتظر صلاحیت درب را باز کنید.

نگران همه گیر

انجو گفت که او نگران بود در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“هنگامی که شما ببینید که نخست وزیر بریتانیا در ICU شما احساس خاصی درماندگی در مورد همه چیز. آن را فقط نشان می دهد که چقدر کوچک و ناچیز شما در این دنیا هستند.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید