سرکوب فتنه اتهامات علیه, دانشجو, SC وکیل خواستار دادگاه

یک دادگاه عالی حمایت از مردم خواست رئیس دادگستری کارناتاکا به suo motu cognisance از یک مورد فتنه و ترویج نفرت علیه یک جوان 19 ساله دانشجو که به احتمال قوی سعی در برقراری ارتباط در یک انجمن عمومی است که برای یک کشور لزوما نیاز به نفرت از دیگری است.

مدافع Kaleeswaram راج در نامه خود گفت: Amulya Leona نورونها دستگیر شد از بنگلور و remanded قضایی بازداشت در فوریه 21 برای گزارش فریاد “زنده باد پاکستان سه بار در هندوستان Zindabad چهار بار.”

آقای راج همچنین با اشاره به گزارش های رسانه ها که Amulya در فوریه 16 توییتی در کانادا است که “توان آن را به هر کشور Zindabad به همه ملت.”

او گفت: فتنه جرم است یا رها شده یا قرار دادن به استفاده نامناسب در چندین دموکراسی.

به طور مشابه, نیایش نفرت اتهامات عنوان شده علیه دانش آموز است نابجا.

“رفتار دانش آموز را آشکار نمی کند هر چیزی که نشان دهنده ارتقاء دشمنی بین گروه های مختلف. شاید می کند مخالف” آقای راج استدلال می کند, درخواست دادگاه برای سرکوب پرونده دانشجو.

در این نامه با اشاره به فلسفه بالاتر از یک جهان ، “شاعر بزرگ رابیندرانات تاگور حمایت جهانی برادری و ایده خود را از ملیت آنقدر فریبنده را که بر اساس جهانی اومانیسم” نامه است.

به جای تلاش برای درک آنچه Amulya در تلاش بود برای قرار دادن در سراسر آقای راج به نقل از گزارش می دهد که در حال حاضر وجود دارد نعمت به سر او.

“واقعیت این است که دانشجو را دستگیر و تحت شارژ فوق گفت: مقررات (فتنه و تنفر در میان گروه) فریاد zindabad برای کشورهای مختلف به طور همزمان است که تقریبا روشن است. این یک وضعیت که در حکم مداخله محترم دیوان عالی کارناتاکا است که این میراث بزرگ از اقدام به عنوان نگهبان قانون اساسی در بحرانی بار” نامه ای به رئیس دادگستری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>